Recenze/review - DRAWN AND QUARTERED - Congregation Pestilence (2021)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

úterý 4. července 2017

Home » » Recenze/review - PERSECUTORY - Towards The Ultimate Extinction (2017)

Recenze/review - PERSECUTORY - Towards The Ultimate Extinction (2017)


PERSECUTORY - Towards The Ultimate Extinction
CD 2017, Godz Ov War Productions

Obracím vidlemi shnilá těla hříšníků. Přikládám pod kotlem, směji se do ohně. Nejraději mám, když k nám přivezou nějakou pokleslou ženu. Krásně křičí, pálena rozžhaveným železem! Vytvořil jsem si své vlastní peklo, kde jsem jen já svým vlastním pánem.


Brát do rukou boží slova se nevyplácí, ale ani svatí nejsou neomylní. Nebo si to alespoň turečtí black deatheři PERSECUTORY myslí. Jsou ortodoxní, zákeřní a ta chuť plivat síru všude kolem sebe, je až obdivuhodná. Vše se zdá být syrové, ošklivé, přesně jak má tento hudební styl být."Towards The Ultimate Extinction" se pohybují někde na tenké hranici mezi černotou a smrtí. Jsou odhodlaní ve svých názorech, hudebně velmi uvěřitelní a obestřeni závojem z té nejkrvavější látky. Opakující se motivy pomalu navozují zimomřivý pocit beznaděje. Svá malá pekla si většinou vytváříme jen sami ve svých hlavách, ale tentokrát mi připadá, že při poslechu doslova vyvřely ze záhrobí všechny zlé činy, aby mě spálily na popel. Na počátku byl chaos, pak hned thrash, death a black metal. A tohle vše najdeme i na nové desce PERSECUTORY. Tohle je album pro všechny, kterým už dávno tepe srdce mimo tento svět. Velmi dobře!


sumarizace:

"Towards The Ultimate Extinction" je deskou, která má velmi nakažlivou atmosféru. Připomíná výše zmíněné rituály natolik uvěřitelně, že by na CD mělo být nalepeno varování před zlými silami. Black death metal je zde špinavý, uvěřitelný a nepostrádá velmi silné melodie. Desku si užívám úplně stejně jako pravé okultní obřady. Turci hrají s nadšením, energií a dokážou vtáhnout do své nečisté hry. Jejich kruté příběhy opravdu ožívají a znesvěcují vše svaté. Z malé vesnice, ležící na úpatí hory, se vydal dlouhý průvod. Na nosítkách sedí další oběť. Démoni si žádají další a další maso. Ženy naříkají, muži mají zachmuřené tváře. V čele zástupu stojí členové kapely a nesou v rukou obrácené kříže. Zvony se opět houpají do kroku. Chodí to tady tak odjakživa a byla by škoda něco měnit. Pravý bezbožný black death metal!

Asphyx says:

"Towards The Ultimate Extinction"  is an album with a contagious atmosphere. He recalls the dark rituals so believable that the CD should contain a warning against evil forces. This is Black Death Metal which  is dirty, believable and not lacking very strong melodies. This Album ..I enjoy exactly the same way as true occult rites. Turkish maniacs are playing with enthusiasm, energy and are able to draw up their dirty play. Their cruel stories really come to life while desecrating everything holy. Totally right godless black/death metal!

Line-Up
Tyrannic Profanator - Vox
Vulgargoat - Guitars & Back Vox
Infectious Torment - Guitars & Bass
A.D.B - Drums

Share this games :

TWITTER