Recenze/review - DRAWN AND QUARTERED - Congregation Pestilence (2021)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

neděle 13. srpna 2017

Home » » Recenze/review - CENTER OF DISEASE - Morbidius Malformations (2017)

Recenze/review - CENTER OF DISEASE - Morbidius Malformations (2017)


CENTER OF DISEASE - Morbidius Malformations
CD 2017, vlastní vydání

Kusy lidského masa rozvěšeného po stromech. Rozsekané, rozdrcené kosti. Zaschlá krev, páchnoucí postupným rozkladem. Pomalu přicházející hniloba. Strach, vznášející se všude kolem. Ne, to není hloupý hororový film, ale krutá realita dneška. Překračuji z břicha vytažená zkroucená střeva. Jsem válečným dokumentaristou, který už dávno otupěl.


Poslouchám prvotinu amerických brutálních death metalistů CENTER OF DISEASE a opravdu si připadám jako v nějakém hodně zlém snu, jako při návštěvě válečného konfliktu, případně místa násilného činu, po řádění nějakého šílence. "Morbidius Malformations" je klasickým albem, nijak nevybočujícím z dlouhé řady podobných morbidních děl. Nutno však uznat, že se jedná o velmi solidní práci.Album "Morbidius Malformations" je nahrávkou ctící všechny náležitosti stylu. Je perfektně zahrané, se syrovým, nechutně zapáchajícím zvukem. Je také počinem, který zaujme asi jen příznivce žánru. Pro ty je také hlavně určen a zacílen. Osobně se mi deska líbí, užívám si ji, jen postrádám větší přidanou hodnotu, nějaký masakrující prvek, který tyhle maniaky z Kalifornie odliší od jiných. Líbí se mi určitá pestrost, smíchaná se zběsilostí a nadšený jsem i z celkového provedení. Nemám vlastně k podobným albům žádných větších námitek. Valí se na mě další lavina krvavého masa. Padám do hromadného hrobu se sluchátky na uších. "Morbidius Malformations" je krvavým kouskem brutálního zla, které se povedlo. Doporučuji všem hledačům surových, syrových a morbidních zážitků. 


sumarizace:

CENTER OF DISEASE nám letos předkládají pořádně hnilobný náklad syrového masa. Brutální death metal v jeho klasické podobě zde zní velmi chytlavě a napínavě. Tradiční riffy, surový zvuk, houpavý rytmus dělají z nahrávky pořádně krvavou hostinu. Vítejte na zakázaných jatkách. Mistři řezníci zvládají svoje řemeslo nadmíru dobře. Nečekejte nic převratného, ale dobrou práci, kterou pánové opravdu umí odvést. Po stěnách stéká krev, někdo zase přinesl motorovou pilu a všichni amatérští patologové se usmívají. Dneska mají svůj velký den. Hudba je vhodná pro pitevní sály, pro operace bez narkózy i pro všechny ty, kdo se rádi bojí u hororů. Skladby doslova mokvají, cáká z nich hnis a morbiditě se meze nekladou. Osobně jsem si tenhle syrový death metal užil dosytosti. Pokud máte rádi tradiční hodnoty ve smrtícím kovu, buďte vítáni. Dobrá a pořádně krvavá deska, která se opravdu povedla!

Asphyx says:

CENTER OF DISEASE gives us a very purid load of a raw meat this year. The brutal death metal in its own classic form which sounds very catchy and dramatic. Traditional riffs, raw sound, swing rhythm makes those records very bloody dinner. Welcome to forbidden slaughterhouse. The mister butchers know very well how to do their job. Do not expect anything special or unusual, however this is a very good piece of work. There is a blood running down the walls, someone brought a chainsaw again and all of the amateur pathologists are smiling. Today is their big day. This music is great for a dissecting room, for operation without an anesthesia, for everyone who likes to be scared while watching horrors. These songs are weeping, there is a lot of septic and there are no boundaries in case of morbidity. I really enjoyed this raw death metal. If you like the traditional merits in death metal, you are welcome. Good and very bloody album which is very good! 


Tracklist:
1 Macabre Mutilations
2 The Dawn Of Suffering
3 Impending Atrophy
4 Post-Mortem Penetrations
5 When Rigor Passes
6 Beyond The Seven Doors Of Death
7 Mementos Of Horror
8 Trinity In Flames

band:
John Foxworth Jr. - Guitar/ Backing vocals-
Greg Duke - Main vocals...
Mike Winston - Lead guitar
Raul Pena - Drums-
Shawn "The Grither" McCullough - Bass 

Share this games :

TWITTER