Recenze/review - ROTTEN CASKET - First Nail in the Casket (2022)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

úterý 28. listopadu 2017

Home » » Recenze/review - BURIAL CHAMBER - Ripping the Dead (2017)

Recenze/review - BURIAL CHAMBER - Ripping the Dead (2017)


BURIAL CHAMBER - Ripping the Dead
CD 2017, vlastní vydání

Přímý přenos z mučírny na druhém konci světa. Lidé měli hlasovat, jaké utrpení bude další. Pokaždé vybrali to horší. Jakoby jsme měli krvelačnost zakódovanou v genech. Umíral si pomalu, v nekonečných křečích a tvoje bolest byla sdílena v pavoučích sítích celé země. Smrt proložená reklamou na nová růžová plyšová zvířátka. Každý další bolestivý záběr jen zvyšoval sledovanost. Kdy to skončí? Kdo bude další na řadě?

BURIAL CHAMBER jsou oproti tomu, co se dnes občas děje na obrazovkách jen slabým odvarem. Jsou ale také kapelou, která hraje ve stylu DISENTOMB, SUFFOCATION, CANNIBAL CORPSE, DEVANGELIC, GUTSLIT, BROKEN HOPE, DEVOURMENT. Nutno rovnou dodat, že své krvavé řemeslo zvládají na výbornou."Ripping the Dead" je drsným pulsujícím organismem, odpovědí na všechen hnus dnešní doby. Je kritikou zaobalenou do surových riffů a klasického brutálního death metalu. Australané do toho jdou po hlavě, nevymýšlejí nijaké zbytečnosti. Musím říci, že v této podobě se mi nejkrutější odnož smrti líbí asi nejvíce. Sází se na atmosféru skladeb, není to nijaké bohapusté mlácení slámy, ale promyšlený, inteligentní smrtící kov, který si zachovává kýženou syrovost a neurvalost. Samozřejmě, podobná hudba zde byla již mnohokrát. Ale to není nic, co by vás mělo odradit od poslechu. Důležitý je výsledný pocit a ten je náležitě ošklivě pozitivní. Raději strávím několik hodin ve společnosti "Ripping the Dead", než abych se díval na hnus, který k nám stéká z obrazovek. Klasický brutální death metal, který vás zmasakruje velkou silou!


sumarizace:

BURIAL CHAMBER nám letos předkládají pořádně hnilobný náklad syrového masa. Brutální death metal v jeho klasické podobě zde zní velmi chytlavě a napínavě. Tradiční riffy, surový zvuk, houpavý rytmus dělají z nahrávky pořádně krvavou hostinu. Vítejte na zakázaných jatkách. Mistři řezníci zvládají svoje řemeslo nadmíru dobře. Nečekejte nic převratného, ale dobrou práci, kterou pánové opravdu umí odvést. Po stěnách stéká krev, někdo zase přinesl motorovou pilu a všichni amatérští patologové se usmívají. Dneska mají svůj velký den. Hudba je vhodná pro pitevní sály, pro operace bez narkózy i pro všechny ty, kdo se rádi bojí u hororů. Skladby doslova mokvají, cáká z nich hnis a morbiditě se meze nekladou. Osobně jsem si tenhle syrový death metal užil dosytnosti. Pokud máte rádi tradiční hodnoty ve smrtícím kovu, buďte vítáni. Dobrá a pořádně krvavá deska, která se opravdu povedla


Asphyx says:


BURIAL CHAMBER gives us a very purid load of a raw meat this year. The brutal death metal in its own classic form which sounds very catchy and dramatic. Traditional riffs, raw sound, swing rhythm makes those records very bloody dinner. Welcome to forbidden slaughterhouse. The mister butchers know very well how to do their job. Do not expect anything special or unusual, however this is a very good piece of work. There is a blood running down the walls, someone brought a chainsaw again and all of the amateur pathologists are smiling. Today is their big day. This music is great for a dissecting room, for operation without an anesthesia, for everyone who likes to be scared while watching horrors. These songs are weeping, there is a lot of septic and there are no boundaries in case of morbidity. I really enjoyed this raw death metal. If you like the traditional merits in death metal, you are welcome. Good and very bloody album which is very good! 


Track list: 
1. Corpse Mutilation
2. Tearing Bodies
3. Smearing Limbs With Blood
4. Lobotomize Infected Beings
5. Flesh To Deform
6. Decaying Body Surgery
7. Decomposing Cadaver
8. Feed On The Dead
9. Infested Remains

Line up: 
Jeremy Beal - Bass
Mark Robertson - Drums
Clint Callaghan - Guitars, Vocals

Share this games :

TWITTER