Recenze/review - ARCHGOAT - Worship the Eternal Darkness (2021)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

čtvrtek 30. listopadu 2017

Home » » Recenze/review - EXALTER - Persecution Automated (2017)

Recenze/review - EXALTER - Persecution Automated (2017)


EXALTER - Persecution Automated
CD 2017, Transcending Obscurity Asia (sub-label)

Miluju bělobu odhalených kostí, obdivuji nářek raněných. Vzduchem se vznáší krev, mrtvolný puch už dávno přehlušil jakýkoliv soucit. Šílenství, hniloba, temnota. Oddáni strachu, velebíme dávno zemřelé bohy. Ještě že jsem tu já, vaše vlastní Smrt. Vysvobodím vás, převedu na druhou stranu. Chvilku strpení, už to nebude dlouho trvat a jsem u vás.

Mám pokaždé obrovskou radost, když potkám novou kapelu, která hraje poctivý thrash  metal. S bangladéšskými maniaky EXALTER jsem měl již co do činění loni a předloni, když vydali svá první EP. Fascinovala mě na nich ta správná thrashová neurvalost, ortodoxní přístup i špinavě znějící zvuk. Letošní album "Persecution Automated" je zúročením předešlých desek. Nutno rovnou podotknout, že je nahrávkou velmi povedenou.


Pokud jste vyrůstali jako já na SLAYER, SODOM, KREATOR, DESTRUCTION, DARKNESS, PROTECTOR, SLAUGHTER , EXODUS a podobných kapelách, chybu rozhodně neuděláte. Navíc pánové přidávají takovou tu těžko definovatelnou jiskru a feeling, které u mě dělají dobré desky vynikajícími. Nejedná se samozřejmě o žádnou progresi, ani vlastně vůbec nic nového, ale album se poslouchá velmi dobře. Přispívá k tomu zastaralý zvuk, poctivá dávka nadšení i občasné lehké výlety do black metalu. EXALTER jakoby přišli z dávných časů a znovu rozpoutali thrash metalovou válku. Cítím zde velkou sílu, odhodlání, rebelii, velmi dobré nápady a také všudepřítomnou smrt. Víc nechci a ani nepotřebuji. Absolut thrash metal! 


sumarizace:

Vítejte na thrash metalové seanci! Válečníci z Bangladéše - EXALTER přišli na náš svět, aby zapálili ohně k uctění pravého nefalšovaného metalu. Tohle je přesně ten typ old schoolové muziky, která mi koluje v krvi. Má to drive, má to neskutečný feeling a sílu. Mám sto chutí vše hodit za hlavu, dát si nohy na stůl a jen poslouchat. Novinka je velmi dobře zahraným návratem do osmdesátých a devadesátých let minulého století. Je plná starých riffů, plesnivé atmosféry a žhoucího kovu. Pokud také ctíte dávné pořádky v hudbě a rádi vzpomínáte, tak je pro vás album jako stvořené. Otevřete si pivo, opravte nášivky na roztrhané džínové bundě a začněte skákat po pokoji! Tohle je hudba pro staré šedivé prašivé metalové psy! Takhle nějak by to mělo vypadat, přátelé! Album, které vás vrátí do vašeho mládí! Kult! Skvělá prašivá práce! Absolut thrashmetal!

Asphyx says:

Welcome to thrash metal session! Warriors from Bangladesh EXALTER  came to our world to light fires for honour of the true real metal. This is exactly the type of old school music that is circulating in my blood. It has drive, surreal feeling and strength. I'm fancy throwing everything behind my head, put my feet up and listen only. Novelty is very well played return to the eighties and nineties. It's full of old riffs, moldy atmosphere and the glowing metal. So, if you honour the ancient orders in music and you like remembering, the album is ideal for you. Open some beer, repair patches on your torn denim jacket and start jumping around the room! This is music for the old gray mangy metal dogs! This is how it should look like, friends! The album, which takes you back to your youth! Cult! Great rotten job! Absolut thrash metal!

Track list: 
1. Intro
2. Holocaust Ahead
3. Reign of the Mafia State
4. World Under Curfew
5. The Dreaded End
6. Slaughter Cleanse Repeat
7. Incarceration
8. Grip of Fear
9. Pathology of Domination
10. Clandestine Drone Warfare

Line up: 
Tanjim Rahman Tanim - Vocals, Guitars, Bass 
Afif Sarker - Drums, Vocals

"Persecution Automated" releases od December 28th via Transcending Obscurity.

order here/objednávejte zde:
Share this games :

TWITTER