The long-awaited new SOLSTICE album Casting The Die out 23rd of April!

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pátek 5. ledna 2018

Home » » Koncerty - EMBRIONAL (Pol), F.A.M. (Pol), BRUTALLY DECEASED (Cz) - Pátek 23. Února 2018, Plzeň – Pod Lampou, Sobota 24. Února 2018 – Praha - Klub 00

Koncerty - EMBRIONAL (Pol), F.A.M. (Pol), BRUTALLY DECEASED (Cz) - Pátek 23. Února 2018, Plzeň – Pod Lampou, Sobota 24. Února 2018 – Praha - Klub 00Tisková zpráva ke koncertu 
---------------------------------------
EMBRIONAL (Pol) 

F.A.M. (Pol) 

BRUTALLY DECEASED (Cz) 
-------------------------------------------------
Pátek 23. Února 2018, Plzeň – Pod Lampou 

Sobota 24. Února 2018 – Praha - Klub 007 

Polští smrtonoši Embrional a grindcorový F.A.M. zahrají spolu s Brutally Deceased na konci února 2x v ČR! V pátek 23.2.2018 Plzni v divadle Pod Lampou a v sobotu 24.2.2018 v Praze na Sedmičce! 

Po 2 letech se blasphemici EMBRIONAL vrací do Čech, aby v nové sestavě podpořili svojí aktuální desku The Devil Inside, která stále patří k tomu nejlepšímu, co v rámci stylu za poslední roky v Evropě vyšlo. V Polsku byla vždycky silná death metalová scéna a tahle smečka, v které aktuálně hrají členové takových kapel, jako jsou Azarath, Dissenter nebo Christ Agony to jenom potvrzuje. Nekompromisní smršť kvalitních, technických a temných riffů podpořena rychlými blasty slibuje death metalovou jízdu jako řemen. 

Další kapelou, která se na těchto koncertech představí, jsou polští F.A.M, kteří drtí panzer grindcore se špetkou death metalu. Kapela, kterou jste mohli již 2x vidět na Obscene Extreme má na kontě 2 desky a split s Nuclear Vomit a Grindbashers. O kvalitě polské scény v tomhle stylu nemůže být pochyb, a tak nezbývá než se těšit na 100% grindcore masakr, který Vás nenechá v klidu. 

Oba večery odstartují prověření BRUTALLY DECEASED, jejichž řady posílil na postu baskytaristy na konci minulého roku Petr Kleňha z Psychotic Despair a V.O.H., a tak budou po dlouhé době k vidění v pětičlenné sestavě. Kromě klasických skladeb dojde pravděpodobně i na nějakou novinku z připravovaného splitka právě s polskými Embrional. 

Vzhledem k tomu, že v poslední době moc kvalitních death metalových koncertů v Čechách není, bude poslední únorový víkend pro přívržence smrtícího kovu svátkem.
Share this games :

TWITTER