Recenze/review - CENTENARY - Death…The Final Frontier (2021)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pondělí 1. ledna 2018

Home » » Recenze/review - SURVIVAL INSTINCT - Hellocaust (2017)

Recenze/review - SURVIVAL INSTINCT - Hellocaust (2017)


SURVIVAL INSTINCT - Hellocaust
CD 2017, PRC Music

Chtěl bych být střelou, která prolétne tvojí hlavou. Poznat tvůj mozek, roztříštit lebku. Být tvojí poslední součástí. Stačí, abys konečně zmáčkl spoušť a dobře zamířil.

Nová deska kanadských thrasherů SURVIVAL INSTINCT má na mě velmi devastující účinky. Kapela hraje přesně tím staroškolským způsobem, který vyhovuje mým představám o dobrém nakopávajícím albu. Nic nového pod sluncem, ale velmi solidní řemeslo s velkou porcí energie navíc.


SURVIVAL INSTINCT letos předvádějí na své novince "Hellocaust" jeden z dalších ataků, inspirovaných Bay area thrashem. Skladby náležitě odsýpají, zpěvák má zajímavé frázování i barvu hlasu a vzduchem se vznáší napětí, známka dobré znalosti stylu. Kanaďané asi nebudou bourat žebříčky v hitovosti, ale jako předkapelu OVERKILL, VOIVOD, FLOTSAM AND JETSAM, případně evropských (německých) válečníků, si je dovedu s klidem představit. Dám hodně na sílu a jiskru, songy mě musí hnětat, mačkat, dusit a nutit k podupávání nohou. SURVIVAL INSTINCT mě zvedli ze židle, pozvali k soukromému mosh-pitu. Víc ani nechci a nepotřebuji. Za mě osobně se jedná o velmi povedený thrash metalový zásek, který by neměl chybět ve sbírce každého, kdo se zajímá o tento styl hlouběji. Řeže to? Ano, řeže a pořádně! Skvělá záležitost.sumarizace:

Vítejte na thrash metalové seanci! Kanadští válečníci SURVIVAL INSTINCT přišli na náš svět, aby zapálili ohně k uctění pravého nefalšovaného metalu. Tohle je přesně ten typ old schoolové muziky, která mi koluje v krvi. Má to drive, má to neskutečný feeling a sílu. Mám sto chutí vše hodit za hlavu, dát si nohy na stůl a jen poslouchat. Novinka je velmi dobře zahraným návratem do osmdesátých a devadesátých let minulého století. Je plná starých riffů, plesnivé atmosféry a žhoucího kovu. Pokud také ctíte dávné pořádky v hudbě a rádi vzpomínáte, tak je pro vás album jako stvořené. Otevřete si pivo, opravte nášivky na roztrhané džínové bundě a začněte skákat po pokoji! Tohle je hudba pro staré šedivé prašivé metalové psy! Takhle nějak by to mělo vypadat, přátelé! Album, které vás vrátí do vašeho mládí! Skvělá prašivá práce! Absolut thrashmetal!

Asphyx says:

Welcome to thrash metal session! Canadian warriors SURVIVAL INSTINCT came to our world to light fires for honour of the true real metal. This is exactly the type of old school music that is circulating in my blood. It has drive, surreal feeling and strength. I'm fancy throwing everything behind my head, put my feet up and listen only. Novelty is very well played return to the eighties and nineties. It's full of old riffs, moldy atmosphere and the glowing metal. So, if you honour the ancient orders in music and you like remembering, the album is ideal for you. Open some beer, repair patches on your torn denim jacket and start jumping around the room! This is music for the old gray mangy metal dogs! This is how it should look like, friends! The album, which takes you back to your youth! Great rotten job! Absolut thrash metal!

Tracklist
1. Antichrist Vatican 03:37
2. Ascension of the Beast 04:46
3. Emptiness 04:06
4. Eternal Brutality 03:59
5. Faking Life 03:06
6. Hellocaust 03:08
7. I Will Never Die 04:02
8. Rotten 03:03
9. Tell'Em 04:51


band:
Martin Guitar/Vocal
Alexis Drums/Vocal
William Bass
L'Wiff Guitar

Share this games :

TWITTER