DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pátek 30. března 2018

Home » » Recenze/review - FACELESS BURIAL - Grotesque Miscreation (2017)

Recenze/review - FACELESS BURIAL - Grotesque Miscreation (2017)


FACELESS BURIAL - Grotesque Miscreation
CD 2017, Blood Harvest 

Líbí se mi zvuk lámajících se kostí, obdivuji praskliny na lebečních stěnách. Hniloba, prašivina, smrt. Peklo, co všechno schvátí, pohltí a nikdy nenavrátí. Tajemné stíny krve stékající po mokvajících kamenech. Slyšíte také nářek hříšníků? Je to už dávno, co jsi zemřel. Zbývá jediné. Na věky věků tlít, hnít a vzývat temnotu.

Australané FACELESS BURIAL ctí tradiční finský a floridský death metal, přidávají kousek svého zlého já a výsledkem je album plné klasického smrtícího materiálu. Říkají vám něco jména jako NECROPSY, DEMIGOD? Pak určitě ochutnejte. Na "Grotesque Miscreation" byla odvedena poctivá smrtící práce. Mrtvoly ožívají, hroby se otvírají, smrt je velmi blízko. Nehledejte zde ale nic nového, převratného. Jedná se spíše o solidní materiál v mezích potemnělého death metalového zákona. Deska má dobrý zvuk, parádní obal a skladby odsýpají v rytmu padajících kostí. Vše se zdá být v absolutním pořádku. Chybí snad jen kousek přidané hodnoty, který by tuhle smečku odlišila od ostatních. Nicméně, až půjdu zase večer ze své pravidelné procházky po hřbitově, dám si FACELESS BURIAL rozhodně s chutí. Naporcujte mi maso na malé kousky, abych si hnis lépe vychutnal. Buďte morbidní, poslouchejte "Grotesque Miscreation". Velmi dobrý death metal s ostrým otiskem temnoty!


sumarizace:

Temní death metalisté FACELESS BURIAL na svém novém albu jasně pochopili základní myšlenku zla. Album je napěchované tmou, špínou, hnisem. Připomíná nekonečnou bažinu, plnou hnijících utopenců. Každým dalším poslechem vás stahuje do svého nitra a vy máte sto chutí podlehnout nihilismu. Líbí se mi smutné vrstvy kytar i syrová nálada celé nahrávky. "Grotesque Miscreation" je jako četba ze starých spirituálních knih. Plazí se pomalu jako had, čekající na svoji oběť. Během společných setkání jsem jako uhranutý, prokletý, vyhoštěný z tohoto světa. Procházím se záhrobím, nasávám šedivou atmosféru a těším se na každý další song. Death metal v tomto provedení bude dělat dobře všem, kdo mají rádi onen svět. Smrt je opravdu hodně blízko! Podává vám ruku a vy přijímáte. Tahle okultní seance se určitě povedla! Temná, death metalová nahrávka, která vyvolává duše dávno zemřelých. Velmi dobře!

Asphyx says:

Dark death metallers FACELESS BURIAL clearly get the basic idea of ​​evil on their new album. The album is full of darkness, dirt and pus. it recalls the endless swamp full of rotting drowned bodies. It pull you down into its mind with each next listening and you want to go down the nihilism. I like sad sounds of guitars and raw mood of the record. "Grotesque Miscreation" is like reading from the old spiritual books. It is crawling slowly like a snake waiting for its victim. During the common meetings I'm bewitched, cursed, expelled from this world. I'm walking in the beyond, I'm soaking up the grey atmosphere and I'm looking forward to the next song. Death metal in this way will do well to all who loves the other world. Death is really close! It gives you its hand and you take up. This occult seance was succeeded! Dark, death metal record, which invokes souls of long dead. Great!


Share this games :

TWITTER