SYMBOLIC FEST OPEN AIR 2022

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

úterý 8. května 2018

Home » » Recenze/review - AURA NOIR - Aura Noire (2018)

Recenze/review - AURA NOIR - Aura Noire (2018)


AURA NOIR - Aura Noire
CD 2018, Indie Recordings

Rád se dívám na spalující pekelný oheň! Hořící chrámy tuposti, zničená země, očištěná od všeho zlého. Vracívám se pak, do svých starých kobek a ušpiněný od popela vyhledávám opravdovou hudbu svého mládí. S black thrash metalem v podání norských maniaků AURA NOIR nikdy neuděláte chybu. I při jejich novém albu "Aura Noire" se znovu rozhoří černý oheň plný energie, síly a temnoty! 

AURA NOIR, legenda, založená kdysi v roce 1993, přesně ví, jak rozbouřit stojaté vody podzemí. Vezměte několik kilo špíny, přidejte pravý black a dřevní thrash a zamíchejte ve vlastní krvi. Výsledek je sice dopředu jasně daný, ale také návykový jako smrt. Mám rád podobné návraty, s chutí nasávám plesnivou atmosféru. V pekle zase hoří!"Aura Noire" je samozřejmě albem odkazujícím na pravěké desky VENOM, HELLHAMMER, SODOM, BULLDOZER, DARKTHRONE, CELTIC FROST. Je ale také velmi dobře složenou deskou, tepající, žhavou a zároveň chladnou. V kapele jsou jak známo slavná jména scény. Je slyšet, že je jejich krutá práce neskutečně baví, jsou jí plně a ortodoxně oddáni. Cítím, že byla deska složena s chutí, uvěřitelně, opravdově. Dřevní zvuk, někdy až "primitivní" nápady, ale hlavně takové to těžko popsatelné chvění. To všechno dělá z nahrávky doslova spalující zážitek. Přehrabujete se rádi ve starých kostech? Je vám milejší prašivá nálada před umělým zážitkem? Potom jste zde správně. AURA NOIR jdou rovnou na věc. S nadšením, maniakálním výrazem a devastujícím účinkem. Vezměte do ruky louče a pojďte se mnou. Sejdeme dolů po schodech, otevřeme pár dřevěných rakví. Rituál pro vyvolávání temných sil může začít! Jsem zničený a přesto se znovu zvedám z popela! Vynikající black thrashový obřad! Blasfemie! Temnota! Smrt! Ďábel zase jednou ukázal svoji tvář! 


sumarizace:


Riffy ostré jako břitva, plesnivina a thrashový feeling. To jsou první věci, které mě napadají při poslechu novinky "Aura Noire"AURA NOIR nahráli tradiční, klasické album. Zaplať Satan za to! Nahrávka je určena pro všechny pravé old school black/thrash metalové maniaky. Nečekejte žádný posun, ani progresi, ale rovnou rozsekaný obličej. Jsem při poslechu rozemletý jako nějaké pořádně rozdrcené maso. Zavolejte do kafilerie, za chvíli jsem tam. Mé staré kosti děkují, že se zase jednou mohou rozhýbat v pořádně rychlém tempu. Pokud jste měli rádi stará alba těchto norských maniaků, myslím, že budete spokojeni i tentokrát. Hydra z devadesátých let je zpět a opět řve jako divoká šelma utržená ze řetězu. Nahlas, rychle a pořádně krutě. Strhněte všechny modly! Rozbijte kladivem zeď a slyšte poctivý, reálný black/thrash metal od mistrů ve svém oboru! Old school metal forever! AURA NOIR rules!


Asphyx says:

The riffs sharp like a rasor, mildew and thrash feeling. These are the first things coming to my mind when listening to the news, "Aura Noire"AURA NOIR recorded the traditional, classic album. Thanks to Satan! The recording is intended for all true old school black/thrash metal maniacs. Don't expect any shift or progression, but right cut up face. When listening I was minced like some pretty crushed meat. Call the glue factory, I'm there in a few minutes. My old bones thank that they can once again move in pretty rapid pace. If you liked old albums of these Norwegian maniacs, I think you will be satisfied this time too. Hydra from the 90th is back and it roars again like wild beast loose from the chain. Loud, fast and really cruel. Tear down all the idols! Break the wall with a hammer and hear honest, real black/thrash metal from the masters in their field! Old school metal forever! AURA NOIR rules!

Tracklist:
01. Dark Lung of the Storm
02. Grave Dweller
03. Hell’s Lost Chambers
04. The Obscuration
05. Demoniac Flow
06. Shades Ablaze
07. Mordant Wind
08. Cold Bone Grasp
09. Outro

band:
Aggressor
Apollyon
Blasphemer

Share this games :

TWITTER