SYMBOLIC FEST OPEN AIR 2022

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

čtvrtek 21. června 2018

Home » » Recenze/review - CRAWL - Rituals (2018)

Recenze/review - CRAWL - Rituals (2018)


CRAWL - Rituals 
CD 2018, Transcending Obscurity Records

Ruce a nohy, postupně uhnívající. Šílený puch, mokvající rány. Umíráš za živa! V bahně a špíně musíš jít dál. Po tváři ti stéká krev smíchaná s kyselým deštěm. Jsi poslední, co přežil! Musíš vydržet víc než zvíře, trpět a řvát bolestí. Nikdo tě neslyší, všude kolem jsou jen mrtvá těla. Tohle je válka! Válka za poctivý death metal!

Švédští maniaci CRAWL jsou věrni smrti ze své země. Umně namíchaný mix DISMEMBER, ENTRAILS, FERAL, NIHILIST, prvních MIASMAL mě ihned naplno pohltil. Už jen ten zvuk, připomínající čerstvě otevíranou rakev, mě zamrazil až v morku mých starých kostí. Ano, takto si představuji poctivou hrobnickou práci!Nejdřív musíte projít starým hřbitovem, odsloužit si drahně let, abyste mohli být vpuštěni za oprýskané dveře. Ucítíte mrtvolný puch, propadnete šílenství. Vaši tvář ovane chlad a potkáte jen ty nejošklivější zombie. Jste připraveni? Tak račte vstoupit. Tahle deska je totiž totálně masakrující, bez jakýchkoliv kudrlinek a zbytečností. Už máš dost světské bolesti, všude kolem je stejně jen zlo a nenávist. Vítej v záhrobí bratře! Nalij si pivo a nech se pozvat k tanci. Máš štěstí, že ti dnes zrovna hrají CRAWL - "Rituals". Poznáš alespoň ihned, jak to u nás na severu chodí. Skvělý old school Swedish death metal! Masakr!


sumarizace: 

CRAWL nám na svém debutovém albu předložili misku až po okraj plnou červů, ledových melodií a klasického švédského death metalu. Album zní jako ozvěna ze samotného pekla. Pokud jste příznivci old school death metalu, měli byste být na pozoru. Švédská mašina na zabíjení sice hraje stejně jako stovky dalších kapel, ale přidává k tomu pořádně prohnilou duši. Takhle nějak si představuji poctivou hrobnickou práci. Doufám, že se brzy dočkáme dalšího alba. Všude kolem se válejí ohlodané kosti a záhrobí ožívá přímo před očima. CRAWL se povedlo zhudebnit onen svět. A to se v tomto stylu cení! Old school death metalová deska, která je přesnou definicí švédského death metalu! Velmi dobře! 

Asphyx says:

CRAWL give us a bowl full of worms, icy melodies and classic Swedish death metal on their debut record. The album sounds like an echo from the hell. If you're fans of old school death metal, you should be ware of this album. Swedish slaughtering's machine is playing as well as hundreds of other bands, but it adds a pretty rotten soul. This is how I imagine a honest gravedigger's work. I hope it will come next album soon. All around are lieing gnawed bones around and the Crypt comes to life right before your eyes. CRAWLmanaged to set to music the next world. And this must be appreciated! Old school death metal CD, that is the right definition of Swedish death metal! Very well!


Track listing - 
1. Reject The Cross
2. Breathing Violence
3. The Stench
4. Black Ritual
5. Trail of Traitors
6. Sentenced To Rot
7. Cowards
8. Suffer
9. Coven Of Servants

Lineup -
M. Sjögren - Guitar/Bass (ex-Discarnate)
A. Batar - Drums (ex-Demonical, ex-Tormention)
J. Lyngfelt - Vocals (Dråp, ex-Decomposed)
Artwork by Jonas A. Holmberg (This Gift Is A Curse)

Share this games :

TWITTER