SYMBOLIC FEST OPEN AIR 2022

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

čtvrtek 30. srpna 2018

Home » » Recenze/review - CREEPING DEATH - Specter of War (2018)

Recenze/review - CREEPING DEATH - Specter of War (2018)


CREEPING DEATH - Specter of War
EP 2018, Killing a Sound Records

Malý klub, připomínající starou kryptu. Hnis a špína, teplý pivo a záchody, že se tam bojíte vymočit. Za barem výčepák, co nemá moc zubů, nadává a plive na zem. Holky, co moc krásy nepobraly. Vypadá to tady, jako přijímací sál do pekla. Čekáme na první kapelu, zatím mají všichni mrtvolné pohledy. Stačí první hrábnutí do strun, CREEPING DEATH nastoupí a rozsekají všechno na prvočástice.

Tohle je death metal, střihnutej starým hard core. Špinavý svinstvo, co se stydíte sebrat ze země i lopatou. Žádný kudrlinky, zbytečnosti, ale přímý úder na solar plexus. Vezmi kladivo a odveď svoji práci, všichni to od tebe očekávají. Rozsekej ksichty všem hajzlům, co ti už dlouho pijou krev. Rozmlať televizi i počítač, švihni mobilem o zem a začni konečně žít reálnej život."Specter of War" je mokvající zahnívající ochutnávkou pro všechny ztracené duše. Shořel ti svět? Spadl ti život do hluboký řeky hnisu? Měl bych pro tebe řešení. Sice se nabízí brokovnice s upilovanou hlavní, namířená přímo do vlastního ksichtu, ale na to se vybodni kámo. Poslechni si tenhle death, špinavej a ošklivej jako smrt a zaskákej si na hard coreový pasáže. Pařba, mosh-pit, existují tisíce kapel, kterejm nevěřím ani slovo, ale CREEPING DEATH mě přesvědčili, rozsekali, přikovali ke zdi a vytrhali mi střeva z těla. Tý energie je tolik, že by se dala prodávat po pytlech. Sedli mi přesně do noty, do dnešního zamračenýho dne. Poslouchám EP a cítím se být opravdu na koncertě v pekle! Masakr! Velmi dobře!


sumarizace:

Máte rádi starý, morbidní a prašivý death metal? Navštěvujete s chutí old school death metalové koncerty a je vám milejší ostrý riff, před moderní a technickou smrtí? Tak potom jsou pro vás CREEPING DEATH jako stvoření. Jejich novinka sice rozhodně nepřináší nic nového, ale předkládá nám staré pořádky v death metalu takovým způsobem, že budete doslova uhranuti. Odkazy starých poctivých kapel, chorobný hlas, obrovské nasazení a zběsilost. Tohle všechno mě při novince "Specter of War" napadá. Procházíme se spolu s kapelou po starém pohřebišti, vyzvedáváme z hrobů alba z devadesátých let a přidáváme lehce modernější zvuk. Při poslechu je smrt tak blízko! Tančíme na hrobech s těmi nejkrásnějšími zombie. Old school death metal, který je prašivý, jako víko od staré rakve! Velmi dobře!


Asphyx says:

Do you like an old, morbid and manger death metal? Do you like to go to old school death metal concerts and you like more a sharp riff than a modern and technical death? The ejm nevěřím ani slovo, ale CREEPING DEATH are here for you. This new album doesn´t make something original, however it brings us the old manners of death metal in a way you would love. Links to an old faithful bands, sick voice, a huge drive and furiousness. This is what I think about while listening the "Specter of War". We are walking in an old graveyard and we are picking up albums from the 90th from graves and we adding some more modern sounds. While listening to this album death is near! We are dancing on graves with the most beautiful zombies. An old school death metal which is manger like a lid of an old coffin! Very good!


Tracklist:
1. Revenge 04:17
2. Specter of War 02:23
3. Trail of Confusion 03:40
4. Salvation 03:34
5. New Agony 04:18

band:
Vox: Ross
Guitar: Trey
Guitar: Juan
Bass: Rico
Drums: Brad

Share this games :

TWITTER