SYMBOLIC FEST OPEN AIR 2022

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

čtvrtek 30. srpna 2018

Home » » Concert - SENTIENT HORROR (USA), CARNAL TOMB (GER), BRUTALLY DECEASED (CZ) - 4. října 2018, Praha – Modrá Vopice

Concert - SENTIENT HORROR (USA), CARNAL TOMB (GER), BRUTALLY DECEASED (CZ) - 4. října 2018, Praha – Modrá Vopice


Tisková zpráva ke koncertu 


SENTIENT HORROR (USA) 
CARNAL TOMB (GER) 
BRUTALLY DECEASED (CZ) 

4. října 2018, Praha – Modrá Vopice 
----------------------------------------------------------------------------------

Death metalové turné ve švédském stylu TOMBS OF HORROR TOUR v čele s americkými SENTIENT HORROR a německými CARNAL TOMB se představí spolu s BRUTALLY DECEASED ve čtvrtek 4. 10. 2018 v pražské Modré Vopici. 

Ačkoli hlavní kapela turné Sentient Horror pochází z New Jersey, hraje zlý styl death metalu, který se proslavil v 90. letech díky kapelám ze Švédska jako jsou Entombed, Dismember nebo Edge of Sanity na jejich starších deskách. Kapela udělala na obou svých nahrávkách Ungodly Forms i stále aktuálním EP The Crypts Below skvělou práci, kde jsou podpořeny kvalitní nápady velmi dobrou HM-2 zvukovou kvalitou. O mastering se staral sám prověřený mistr řemesla Dan Swanö a tak nezbývá než se těšit na poctivou death metalovou jízdu Sentient Horror, kterou nám předvedou poprvé v Praze naživo. 

Doprovod po celou dobu turné jím budou dělat Carnal Tomb z Berlína. Další kapela, ze skupiny švédských retrofilních death metalů s hlubokým úklonem k počátku 90. let, kterých se v posledním desetiletí vyrojilo v Německu spousta. Carnal Tomb hrají death metal se švédským zvukem bez jakýchkoliv jiných nároků tentokrát v pomalejší zatuchlejší formě ve stylu Grave nebo Asphyx a jistě potěší všechny milovníky špinavé a smradlavé nostalgie. 

V rámci pražské zastávky zahrají jako support tohoto švédského balíčku prověření Brutally Deceased. Oldschool death metal, víc švédský než Dolph Lundgren se stále aktuální deskou Satanic Corpse a čerstvě připraveným materiálem na splitko s polskými Embrional. 

----------------------------------------------

Running order: 

20:00 – 20:40 Brutally Deceased 
21:00 – 21:40 Carnal Tomb 
22:00 – 22:40 Sentient Horror

about bands on DEADLY STORM ZINE:

SENTIENT HORROR

CARNAL TOMB

BRUTALLY DECEASED

facebook link:
Share this games :

TWITTER