SYMBOLIC FEST OPEN AIR 2022

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

středa 26. září 2018

Home » » Recenze/review - KILL EVERYTHING - Scorched Earth (2018)

Recenze/review - KILL EVERYTHING - Scorched Earth (2018)


KILL EVERYTHING - Scorched Earth
CD 2018, Comatose Music

Řekli mi, abych šel a zabíjel. Nikoho nezajímalo, jak se cítím, že nemám rád násilí a bojím se smrti. Rozkazy se musí plnit a já nebyl výjimkou. Má zbraň se nezastavila a patřil jsem k nejlepším. Ruce od krve, mozek plný šílenství. Narvaný drogami, trhal jsem své oběti na kusy. Násilná smrt je hnusná a nočních můr se už asi nikdy nezbavím. Co jste to se mnou udělali? Jaký to mělo smysl? Ptám se stále dokola a odpovědi nepřicházejí.

Američtí KILL EVERYTHING hrají brutální death metal jak vystřižený ze starých učebnic. Krví narvané songy, drtivé riffy, houpavý rytmus. K tomu Mike Majewski, bývalý zpěvák DEVOURMENT za mikrofonem. Výsledek se sám nabízí a je jasný dlouho dopředu. Tohle je vyvražďovací masakr z nejtajnějších snů fanouška stylu.


Chtěli jste klasiku? Máte ji mít. Se vším, co k tomu patří. Spousta krve, utrpení a vyhřezlých střev. Stačí vzít sekyru, motorovou pilu a pak ještě skalpel na drobnější práci. Stáhneme ti kůži z tváře, rozsekáme kosti, vypreparujeme a vystavíme si tě na noční stolek. Ohavnosti, hniloba, hnus a špína. Brutální death metal v tradiční podobě. Nic navíc, ale také nic špatného. Záleží hodně na posluchačově vkusu a náladě. Pokud nadevše milujete syrovou náladu opuštěných jatek, studujete po večerech knihy o patologii a těšíte se na filmy s podobnými tématy, neměli by vám KILL EVERYTHING rozhodně uniknout. A vy ostatní? Vezměte nohy na ramena a zastavte se hodně daleko. Jak říkám, tohle je klasika, tradice, krev a surový brutální death metal. Tak se prosím řízněte do zápěstí a nechte si chutnat. Solidní masakr!sumarizace:

KILL EVERYTHING nám letos předkládají pořádně hnilobný náklad syrového masa. Brutální death metal v jeho klasické podobě zde zní velmi chytlavě a napínavě. Tradiční riffy, surový zvuk, houpavý rytmus dělají z nahrávky pořádně krvavou hostinu. Vítejte na zakázaných jatkách. Mistři řezníci zvládají svoje řemeslo nadmíru dobře. Nečekejte nic převratného, ale dobrou práci, kterou pánové opravdu umí odvést. Po stěnách stéká krev, někdo zase přinesl motorovou pilu a všichni amatérští patologové se usmívají. Dneska mají svůj velký den. Hudba je vhodná pro pitevní sály, pro operace bez narkózy i pro všechny ty, kdo se rádi bojí u hororů. Skladby doslova mokvají, cáká z nich hnis a morbiditě se meze nekladou. Osobně jsem si tenhle syrový death metal užil dosytosti. Pokud máte rádi tradiční hodnoty ve smrtícím kovu, buďte vítáni. Dobrá a pořádně krvavá deska, která se opravdu povedla!


Asphyx says:

KILL EVERYTHING gives us a very purid load of a raw meat this year. The brutal death metal in its own classic form which sounds very catchy and dramatic. Traditional riffs, raw sound, swing rhythm makes those records very bloody dinner. Welcome to forbidden slaughterhouse. The mister butchers know very well how to do their job. Do not expect anything special or unusual, however this is a very good piece of work. There is a blood running down the walls, someone brought a chainsaw again and all of the amateur pathologists are smiling. Today is their big day. This music is great for a dissecting room, for operation without an anesthesia, for everyone who likes to be scared while watching horrors. These songs are weeping, there is a lot of septic and there are no boundaries in case of morbidity. I really enjoyed this raw death metal. If you like the traditional merits in death metal, you are welcome. Good and very bloody album which is very good!


Tracklist: 
1. Kill Everything
2. Scorched Earth
3. Intrinsic Vexation
4. Bereft of Humanity
5. Thermal Liquidation
6. It’s a Wonderful Knife
7. Laid to Waste
8. Carnivorous Lunar Activities

band:
Brian Wynn - Guitars
Mike Majewski - Vocals
Shane Newbrough - Drums/Samples
Weston Wylie - Guitar/Backup Vocals
Jeff Huffman - Bass

Share this games :

TWITTER