SYMBOLIC FEST OPEN AIR 2022

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pondělí 17. září 2018

Home » » Recenze/review - WITCHGÖAT - Umbra Regit (2018)

Recenze/review - WITCHGÖAT - Umbra Regit (2018)


WITCHGÖAT - Umbra Regit
demo 2018, Morbid Skull Records

Někdy mám pocit, že na mě kouká Satan za každým rohem. Převlečený do nejmodernějšího obleku, v luxusním autě, s úsměvem vědoucího na tváři. Mluví jasně a zřetelně, působí silně a všichni ho obdivují. V některých lidech jakoby se opravdu ukrývaly temné síly. Jsou zlí ze své podstaty. Navenek dokonalí, ale jinak prázdní a oškliví. Největším překvapením bývají chvilky, kdy ukážou svoji pravou tvář. Mám potom chuť vzít kus rozžhaveného železe a vypálit jim obličej k nepoznání.

Ještě, že je tu hudba, mocná a všeobjímající. Démonická, šílená, naplněná emocemi. Ještě, že jsou zde podobné demo nahrávky, jako ta od WITCHGÖAT z El Salvadoru. Kazeta, vydaná v limitované edici 33 kusů. Totální underground a hlavně kus shnilého black thrashe, který mě uchránil před přetvářkou a lidským hnusem. Zde je svět ještě v pořádku, plesnivý, opravdový, mokvající a jdoucí až do morku kostí.


Smíchejte kousky TORMENTOR, SODOM, DESTRUCTION, BATHORY, SARCOFAGO, NECROPHOBIC, AURA NOIR, DESASTER, NIFELHEIM, polijte je znesvěcenou vodou, rozdrceným prachem z padlých kněží, s kousky obrácených křížů a kostí. Výsledek je jasný, demonahrávka "Umbra Regit". Jsem hrozně rád, že se ke mě podobné artefakty tmy dostávají. Dávají mi pocit jistoty a slabé naděje v dnešním divném světě. Deska je totiž reálná, upřímná, jasně znějící, se spoustou špinavých nápadů ve skladbách. Chci skočit do ohně! Vypálit katakomby! Tančit do skonání! V podzemních chodbách se občas dějí věci, o kterých se raději mlčí. WITCHGÖAT zní jako hlas samotné bestie. Rozzuřená doběla kouše kolem sebe, ničí! Zasekli do mě dráp, omotali si mě řetězem. Ano, takhle se má hrát správně black/thrash metal! Za mě všechny uříznuté prsty nahoru! Mám v očích krev! Skvěle!

sumarizace:

"Umbra Regit" je mocně chladným albem pro všechny pamětníky. Reálný zvuk, sázka na dobré temné nápady, postupná gradace skladeb - tohle všechno dělá z tohoto počinu doslova povinnost pro obdivovatele obrácené víry. Pro mě osobně se jedná o skvělou nahrávku, kterou si nejraději pouštím při svých dlouhých výletech po starých opuštěných hřbitovech. Já všechno to studené rouhání WITCHGÖAT věřím, užívám si ho a těším se na další večer, kdy mě naplno zahalí temnota. Maniaci z El Salvador  nejsou nijakými stylotvůrci, ale železo kují poctivě, s ohněm v srdci. Obraťte všechny kříže, přichází váš pán! Alespoň tak to z této desky cítím. Vynikající black thrash metal, doslova narvaný ledem a sírou!

Asphyx says:

"Umbra Regit" is a very cold album for all veterans. Real sound, a bet on good dark ideas, gradual gradation of songs – all of this makes this album an obligation for all admirers of the reverse faith. For me, this is a great records and I listen to it during my long walking trips to old abandoned cemeteries. I believe that all of the cold blasphemy by WITCHGÖAT is real. I enjoy it and I am looking forward to another evening when the darkness fully covers me. Those maniacs from El Salvador are not creators of some new style but they know how to do metal – with fire in their hearts. Turn all the crosses upside down, your Lord is coming! At least, that is how I feel when I listen to this album. Excellent black thrash metal which is literally filled with ice and sulfur!


LINEUP:
M. Miasma: Vocals
P. Scyther: Guitars
C. Fog: Bass
E. Driller: DrumsMORBID SKULL RECORDS:
Website & Store: www.morbidskullrecords.com
Share this games :

TWITTER