DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

úterý 23. dubna 2019

Home » » Info - VULTURE INDUSTRIES, HELHEIM, MADDER MORTEM - 28.4.2019 – PRAHA, NOVÁ CHMELNICE

Info - VULTURE INDUSTRIES, HELHEIM, MADDER MORTEM - 28.4.2019 – PRAHA, NOVÁ CHMELNICEVULTURE INDUSTRIES, HELHEIM, MADDER MORTEM

28.4.2019 – PRAHA, NOVÁ CHMELNICE

Avantgardní Vulture Industries a Helheim na turné s Madder Mortem

Společné turné Seveřanů Vulture Industries a Helheim za účasti Madder Mortem fanouškům avantgardně laděné hudby slibuje mnohé, i když z původně avizované sestavy vypadli Řekové Caelestia.


VULTURE INDUSTRIES na scéně působí od roku 2003 a už svým debutem „The Dystopia Journals“ si dokázali získat pozornost. Od té doby na sobě intenzivně pracují a každá jejich deska je krokem kupředu, což potvrzuje i poslední album „Stranger Times“- vlivy Arcturus na něm sice pohasínají, stále jsou ale dost patrné. Vulture na sobě pracují i z hlediska živého hraní,především zpěvák Bjørnar Nilsen je jejich poznávacím znamením a patří mezi nejextrovertnější tvory za mikrofonem.

Norské black avantgarde vikingy HELHEIM snad není nutno představovat. Banda z norského Bergenu hraje již od roku 1992 a jediné z jejich deseti alb se nestalo propadákem, ba naopak, jejich desky jsou trvale oceňovány nejen posluchači, ale i novinářskou obcí, což potvrzuje nová deska „Rignir”, která díky atmosféře a zpěvům může připomenout i Islanďany Sólstafir nebo Enslaved.

I třetí do party jsou Norové. MADDER MORTEM, kteří se českému publiku již představili, nadále zůstávají svébytnou grupou, kterou nejen jasně rozpoznatelným hlasem zpěvačky Agnete poznáte mezi stovkami jiných. Za svou originalitu a vytrvalost by si jen zasloužili větší mediální zájem i ohlas fanoušků.VULTURE INDUSTRIES – Something Vile (video)

HELHEIM – Rignir

MADDER MORTEM – Liberator (video)
Share this games :

TWITTER