DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

neděle 21. dubna 2019

Home » » Recenze/review - CRYPT CRAWLER - To the Grave (2019)

Recenze/review - CRYPT CRAWLER - To the Grave (2019)
CRYPT CRAWLER - To the Grave 

CD 2019, vlastní vydání

Když doma každé ráno vyprávím, jak jsem drtil lebky palicí, odsekával shnilé maso od kostí, pálil mrtvé kusy lidských těl, tak mě všichni okřikují. Jsem černou ovcí rodiny, nikdo mě nemá rád. Jako bych měl na sobě vypálený cejch, jako bych byl postižený prašivinou. Přitom nebýt hrobníků, během několika dní byste se potáceli ve světě plném nemocí, špíny a hnusu. Jdu raději do své oblíbené márnice, zamknu za sebou a poslouchám poctivý death metal. 

Nejen dnešní den jsem zasvětil australským maniakům CRYPT CRAWLER. Jejich temný, valivý, surový smrtící kov je mému srdci vlastní jako mrtvému zimník. Cítím v kostech mráz, mám neodbytný pocit, že mi každou chvíli slezou vlasy z hlavy. "To the Grave" je jako nějaká zákeřná choroba, kterou nelze vyléčit. Smrt!


Nevím co se to kolem děje, asi lidé zase jedí mrtvá těla krmená mrtvými těly, ale přísun mrtvol se mi zdá nekonečný. Všechny jsou pokryté šedivou pavučinou nákazy, smrdí na sto honů a špatně hoří i v dokonale seřízené spalovně. CRYPT CRAWLER se umí ke smrti postavit tou správnou stranou. Mají plesnivý zvuk, zastřený vokál, tunu nechutných melodií a krev na rukou. Jsem s jejich novinkou "To the Grave" zavřený v kobkách, rád hloubím nekonečné díry do země i tahám na valníku hromady dnes již zbytečných kostí. Tohle album je pro všechny fanoušky old school death metalu. Není ničím překvapivé, ale odsýpá velmi dobře, na nic si nehraje a odveden je poctivý kus práce. Death metal je styl, který nelze ošálit, stejně jako práci hrobníka. Smrt buď je a nebo není a zrovna na této nahrávce jsem si pochutnal do sytosti. Zapalte své vlastní rakve! Velmi dobře zahraný hrubozrnný death metal bez příkras. Prašivina!


sumarizace:

"To the Grave" od australských CRYPT CRAWLER je albem, u kterého se samy otvírají staré hroby. Death metal, který je nám zde předkládán je ostrý, nekompromisní, starý, ošklivý a šíleně návykový. Vydejte se spolu s kapelou na výlet do dávných dob, kdy se ještě hrálo poctivě, reálně a skupinám nechybělo nadšení. Oceňuji velmi dobré, chytlavé nápady, pořádně plesnivý zvuk a hlavně určitou jiskru, kterou cítím z každé skladby. Tohle je muzika pro všechny pamětníky, kteří ještě nezapomněli na to, jak správně death metalem nakopat všem zadky. Mírně se rozkročte, rozpusťte své vlasy, zvedněte ruce a začněte pařit. Starý smrtící kov z devadesátých let opět ožívá. A to pěkně hlasitě a ostře. Kdo z vás si vykope vlastní hrob? Songy plné záhrobí, které jsou nabroušené, jako rezavá kosa. Z nahrávky jsem doslova nadšený a užívám si ji plnými doušky. Old school death metal, který rozmetá vše živé i neživé! Skvělá hrobnická práce! 


Asphyx says:

"To the Grave" from Australian CRYPT CRAWLER is an album that opens old graves. Death metal presenting here is sharp, uncompromising, old, ugly and insanely addictive. Come with the band on a trip to ancient times, when it was played fair, really and groups don't miss enthusiasm. I appreciate very good, catchy ideas, really moldy sound and the spark I feel from each song. This is music for all contemporaries who haven't forgotten how to kick all asses with death metal. Stand with your legs apart, pick up your hands and start partying. Old death metal from the nineties comes to life again. And it's pretty loud and sharp. Who wants to dig his own grave? Songs full of Crypt, sharp like a rusty scythe. I'm excited about this recording and I enjoy it. Old school death metal, that will explode everything animate and inanimate! Great gravedigger job!


Tracklist:
01. Promesse Battesimali
02. An Exorcism
03. Skinned Alive
04. Cremator
05. Flesh Obsessed
06. Dig Up the Dead
07. Not of This World
08. Soul Harvester
09. Bloodletting
10. To the Grave
11. The Surgery Begins

band:

Marco Ieritano - Vocals
Jordan Cappa - Guitar
Zach James - Guitar
Cameron Gillam - Bass
Jacob Sewell - Drums
Share this games :

TWITTER