DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

úterý 10. prosince 2019

Home » » Info - Tech Trek 2019: ARCHSPIRE, BENEATH THE MASSACRE, VULVODYNIA, INFERI - 17. 12. 2019 – Praha, Nová Chmelnice

Info - Tech Trek 2019: ARCHSPIRE, BENEATH THE MASSACRE, VULVODYNIA, INFERI - 17. 12. 2019 – Praha, Nová Chmelnice


Tech Trek do Evropě! Přijedou Archspire či Beneath the Massacre

Tech Trek 2019: ARCHSPIRE, BENEATH THE MASSACRE, VULVODYNIA, INFERI

17. 12. 2019 – Praha, Nová Chmelnice


ARCHSPIRE jsou aktuálně v tech-deathovém ranku bezesporu na špici a dostávají se pomalu do pozice neustále koncertující kapely jako kdysi ikoničtí Necrophagist. Podobný vliv na okolní scénu má ale již i jejich hudba, která nachází své následovníky a uctívače. Loni ARCHSPIRE ještě předskakovali Revocation, letos kanadská pětice už vrací úder jako headliner evropské verze Tech Trek tour, na níž se chystá přehrát komplet celou desku „Relentless Mutation“. Ta je v zainteresovaných magazínech patřičně ceněna a byla nejednou zvolena albem roku svého vydání.

Debutující evropská sestava Tech Trek je výživná. Po šesti letech pauzírování se na scénu vrací BENEATH THE MASSACRE z Montrealu. Na konto jim v únoru přibude nová deska „Fearmonger“ a dle již zveřejněného singlu se hmatníky opět jali prznit svým hypernášupem nebojícím se pochroumat i deathcore. Rukopis a kvalita je však zachována, není třeba obav.

Svou nezpochybnitelnou roli na turné má i „support“. Populární jihoafrická slam-mašinerie VULVODYNIA se dostala do povědomí nejen místem původu, ale především častým koncertováním (pozor: mohou způsobit lobotomii), pozornosti by neměli ujít ani melodičtí divoši INFERI z „Nového světa”, kteří se už několikrát umístili v žebříčcích Billboard.

Rychloprsťáci, připravte CPU, tahle sestava vám zaměstná všechny obvody!

Stay Tech!

ARCHSPIRE

BENEATH THE MASSACRE

VULVODYNIA

INFERI

Předprodej viz výše, dále pak v sítích Ticketportal, Ticketmaster a na předprodejní kase v Lucerna Music Bar.
Share this games :

TWITTER