DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

sobota 25. ledna 2020

Home » » Recenze/review - GOATBLOOD - Apparition of Doomsday (2019)

Recenze/review - GOATBLOOD - Apparition of Doomsday (2019)


GOATBLOOD - Apparition of Doomsday 
CD 2019, Dunkelheit Produktionen

for english please scroll down

Zatímco ses rouhal, tak pokojem zněla nová deska německých black death metalistů GOATBLOOD. Krásně dokreslovala bestiální a zničující atmosféru, která se vznášela kolem, jako odér dobře uleželé mrtvoly. Stačí jenom pár dalších obrácených modliteb, už to nebude dlouho trvat. Věříš v temné síly, vzýváš Satana, čteš si ve starých spisech. Tajné symboly, nakreslené po zdech, něco se tady zvrhlo. Rituál byl nakonec doopravdy proveden a nebohé tělo chrčí bezbranně v rohu.

Není radno si zahrávat s temnými silami, není dobré vzývat peklo. Lepší je si sednout a nechat si vše raději vyprávět. Novinka "Apparition of Doomsday" je surová, svým způsobem primitivní, ale také uvěřitelná a návyková. Směřuje k našim základním metalovým pudům. Je to válka s dobrem, která je pokaždé vyhrána. 

Když budete poslouchat pozorně, naleznete zde spoustu styčných bodů se smečkami jako ARCHGOAT, PROFANATICA, REVENGE, PROCLAMATION, BEHERIT. Album je opatřeno surovým zvukem (a skvělým obalem), který asi nebude vyhovovat každému, ale účel jest dle mého splněn. Sem tam se na nahrávce dokonce objeví doomové vsuvky, které jsou v tom všem běsnění velmi příjemným zpestřením. Jinak se ale jedná o klasickou black death metalovou vykosťovačku bez zábran. Hrdla jsou podřezávána, pentagram nakreslen. Zároveň je zachována černo černá aura a já nemohu, než si desku užívat. Vím, že kapela nepředvádí nic převratného a dnes se hraje zcela jinak, ale buďme rádi, že ještě existují smečky, které nepodléhají stále se měnícím trendům. Koneckonců, jednou stejně všichni zemřeme a setkáme se s podobnou bestialitou a nenávistí tváří v tvář. Ohně opět hoří a je to tak dobře! Rituál noci, okultní seance, k podobným záležitostem se album hodí asi nejvíce. Překapaná tma, black death metalové rouhání. Jsem spokojen. Peklo!sumarizace:

"Apparition of Doomsday" je obrácenou modlitbou ve stylu ARCHGOAT, PROFANATICA, REVENGE, PROCLAMATION, BEHERIT. Během celé desky se jde absolutně na hranu, posluchačovi není darováno nic zadarmo. Nemusí to vyhovovat každému, ale příznivci temných, pomalu hnijících desek, by mohli být spokojeni. Jedná se zkrátka o chorobami nasáklý starý poctivý black death metal. Pokud máte rádi smrt v této podobě, pravděpodobně budete tuhle nahrávku točit ve svých přehrávačích do skonání světa. Vy ostatní se pokřižujete a vezmete nohy na ramena. Osobně musím mít na GOATBLOOD náladu. Když se setmí a městem se začnou ploužit divné stíny. Když se mraky poprvé dotknou země. A když mě povolá záhrobí do zbraně. Pak jsem prokletý. Závěr je jednoduchý. Tohle je pravé peklo se vším, co k tomu patří. Berte a nebo nechte být. Inferno!Asphyx says:
"Apparition of Doomsday" is an inverted prayer with style like ARCHGOAT, PROFANATICA, REVENGE, PROCLAMATION, BEHERIT. During the listening to the whole record, you are led on the absolute edge; listeners can’t have anything for free. This music is not for everyone, but the fans of dark, slowly putrefying records should be satisfied. It is just by sickness soaked old true black death metal. If you like the death in this form, probably you will listen to this record until the end of the world. Personally, I must have the right mood for the GOATBLOOD listening. When everything becomes dark, and the city is full of the weird shadows. When the clouds touch the ground for the first time. And when the other world calls me to arms. Then I am cursed! The conclusion is easy. This is the real hell with everything, which belongs to it. So take it or let it be. Inferno!

Tracklist:
1. Exodus 01:03
2. Goat Order 04:53
3. Exclusion Prevails 02:29
4. Beach of the Dead 04:49
5. Flood of Roaches 03:30
6. Pork Puzzle 02:50
7. Channfukka 03:56
8. Deportation Isle 03:21
9. Ram of Nazareth 03:03
10. Miss Dead Body 03:29
11. Nekro Horny 03:50
12. Predators of the Horns 03:32
13. When Human Descents 04:00
14. Redemption (Outro) 01:00

band:
>Satanic Death Vulva:
Vocals, Lead & Rhythm Guitars, Bass
>Reverend Slayer:
Vocals, Drums, Lyrics, Effects,
>>>since summer 2019:
Viator Noctis: Bass
>>>since Fall 2019:
Silence: Guitar

https://dunkelheitprod.bandcamp.com/album/apparition-of-doomsday
https://www.facebook.com/Goatblood-492948934177125/

Share this games :

TWITTER