SYMBOLIC FEST OPEN AIR 2022

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pondělí 30. září 2019

Home » » Info - OMNIUM GATHERUM 3x v ČSR

Info - OMNIUM GATHERUM 3x v ČSR


Spalující chlad, severské atmosféry a návykové melodie 

OMNIUM GATHERUM / HAMFERÐ / HEIDRA

2 / 10 / 2019 – Uherské Hradiště / Mír

3 / 10 / 2019 – Bratislava / Randal

4 / 10 / 2019 – Košice / Collosseum

Finský metal je vždy signifikantní silnými melodiemi a až návykovou chytlavostí. Toto bezezbytku platí i pro OMNIUM GATHERUM, jenže pro sextet z Kotky je oproti kvantům jiných příznačná i intenzivnost a velmi živelné koncerty (viz např. proběhlý Brutal Assault). Tihle Fini se totiž nebojí šlápnout na plyn nebo použít progresivnější pasáž, čímž spolu s neomšelými melodiemi neopakují vyřčené, ale objevují v melodickém death metalu neprošlapané cesty. Přesto si na svých albech zachovávají vlastní rozpoznatelný rukopis. 

A toto vše samozřejmě splňuje i jejich poslední, nadmíru ceněná deska „The Burning Cold“ z předchozího roku, která je i důvodem jejich intenzivního koncertování, i nový našlapaný singl „Chaospace“ (YT) z tohoto měsíce jako předzvěst očekávatelných věcí.

OMNIUM GATHERUM v srpnu pohostí nejen josefovská pevnost, kam zbývají poslední procenta vstupenek, ale i města Uherské Hradiště, Bratislava a Košice. Spolu s nimi dorazí HAMFERÐ (nádherný doom metal z Faerských ostrovů) a HEIDRA (folk/viking metal z Kodaně). 

Omnium Gatherum (Fin) – melodic death metal – Century Media 


Heidra (Dánsko) – folk/viking metal – TimeToKill Mighty Music 
Hamferð (FO - Faerské ostrovy) - doom metal - Metal Blade Předprodej viz výše, dále pak v sítích Ticketportal a Ticketmaster, nebo přímo v klubech (kromě klubu Randal).Share this games :

TWITTER