Info - HEAVING EARTH se po dlouhých šesti letech vrací na pódia! / HEAVING EARTH returns to the stage after six long years!

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pátek 8. listopadu 2019

Home » » Info - CRYPTIC BROOD, EKPYROSIS, KAOSQUAD - club 007, Strahov, Prague - 19. 11. 2019

Info - CRYPTIC BROOD, EKPYROSIS, KAOSQUAD - club 007, Strahov, Prague - 19. 11. 2019CRYPTIC BROOD (de)
EKPYROSIS (it)

CRYPTIC BROOD 
Wolfsburg - Německo 

Prohnilej death metal, kterej odkazuje na krále stylu Autopsy v období Metal Funeral. Členové stojí za labelem Lycanthropic Chants. CRYPTIC BROOD jste mohli v Praze vidět po boku švédských REPUKED nebo nizozemců ENTRAPMENT. 

EKPYROSIS 
Italie 

Italská čtveřice už si tu zahrála po boku HAEMOPHAGUS. Jedná se o intenzivní a nekompromisní death metal, při jehož poslechu si vybavíte INCANTATION nebo SADISTIC INTENT! Jako poznávací znamení kapely bych vypíchl skvělou bubenici, která celej kolos žene kupředu. 

KAOSQUAD 

Blatná pičo! 
Jestli máme na český scéně opravdu nedoceněnou kapelu, tak to jsou jihočeští KAOSQUAD. Jejich hrubej grindcore terorizuje a drtí mrtvoly, tím se dostávám k tomu, že při poslechu si vybavíte spolky jako raný CARCASS nebo TERRORIZER! Kapela prošla transplantací bubenického postu a nutno dodat, že nová posila vyšívá blast beaty tak jak se sluší a patří - hezky po staru! V KAOSQUAD pusobí členi kapel LAHAR nebo SNĚŤ.


Pořadatel: 
Cena: 250,-
Share this games :

TWITTER