Info - HEAVING EARTH se po dlouhých šesti letech vrací na pódia! / HEAVING EARTH returns to the stage after six long years!

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

sobota 5. června 2021

Home » , , , , , » Promo - SNĚŤ release party, KRINGA, GOATCRAFT, DEATH RACER, SLAVERY - club Modrá Vopice - 26. 6. 2021

Promo - SNĚŤ release party, KRINGA, GOATCRAFT, DEATH RACER, SLAVERY - club Modrá Vopice - 26. 6. 2021


SNĚŤ release party, KRINGA, GOATCRAFT, DEATH RACER, SLAVERY - club Modrá Vopice - 26. 6. 2021

facebook událost:

klub:

promoter:

Po několikaměsíční hibernaci se bestie pomalu probouzí k životu, je bledá, anemická a frekvence jejího tepu je pomalá. Naštěstí ale letošní obzvláště chladné a potemnělé jaro vyvrhlo flákotu, která jí doufejme opět vrhne do života v plné síle. Zasmrádající potravou je první full lenght album tuzemské shnilé formace Sněť, kterou všichni dobře znáte. Současná situace dovoluje možnost přijít a přinést vlastní obětinu, tak to vyzkoušíme.

Je možné, aby se jeden z nejodpornějších (samo v dobrým) hudebních žánrů stal jedním z nejúspěšnějších v tuzemských metalových vodách? Je. Sněť je zpuchřelá zdechlina, produkující tu nejchorobnější formu death metalu kterou si lze představit a konečně jsme se dočkali první desky. Sněť je tu!

Protože je to release party, pozvali jsme řadu hostů - sudiček, aby pomohli nové desce na tento marnivý svět. KRINGA je rakouská black metalová vichřice, načichlá sírou a okultismem. Opět rakouští DEATH RACER se ukázali jako naprosté zjevení speed / punk / metalové škatulky. GOATCRAFT ze Slovenska asi netřeba představovat, okultních a temných death metalových kapel se v našich končinách zase moc nevyskytuje. Jako lokal support se představí taky s novou deskou místní SLAVERY.

Akce proběhne podle aktuálního balíčku vládních nařízení, takže se rovnou připravte na respirátory, rozestupy, nutnost mít test / očkování / doklad že jste prodělali covid a nutnou evidenci na vstupu.

facebook událost:
https://snet.bandcamp.com/releases
https://www.facebook.com/snet6666/
 

Share this games :

TWITTER