DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

neděle 8. května 2022

Home » , , , , , , , , , , , , , , » Recenze/review - SAVAGE NECROMANCY - Feathers Fall To Flames (2022)

Recenze/review - SAVAGE NECROMANCY - Feathers Fall To Flames (2022)


SAVAGE NECROMANCY - Feathers Fall To Flames
CD 2022, 20 Buck Spin

for english please scroll down

Zalykám se tmou. Po kamenných schodech teče shnilá krev. Neskutečný puch mi dává na vědomí, že se zase stalo něco ošklivého a hnusného. Měl bych být za ty roky zvyklý, ale lidé mě nepřestávají překvapovat. Dokáží vymyslet tisíce způsobů, jak někoho mučit. Tentokrát připomíná pokoj středověkou kobku. Řetězy, háky na zdi. Rozžhavené železo. A k tomu hraje bestiální a surový black death metal. 

SAVAGE NECROMANCY jsou z Arizony a dokázali mě ihned zaujmout. Jakoby mi někdo chrstl do obličeje kýbl se zbytky shnilého masa. Jedná se o klasický, tradiční masakr, zahraný způsobem, že se bude chtít slabším povahám zvracet. Jejich letošní prvotina zaujme jak provedením, tak zvukem, i spoustou divokých bestiálních nápadů. 


Hroby jsou otevírány s grácií a nadšením. Podobným způsobem přistupovaly k exhumaci kapely jako BLASPHEMY, ARCHGOAT, BEHERIT, SARCÓFAGO, REVENGE, IMPIETY, ANGELCORPSE. Jedná se vyhlášení války všemu dobrému a čistému. Hudba SAVAGE NECROMANCY vás spálí doslova na popel. Jen musíte mít pro podobné rouhání vlohy a hlavně chuť. Osobně nemám s ničím na desce problém, pokaždé, když cítím, že mě ovládají démoni, tak se rád nechám unášet na vlnách téhle stoky. Jen neočekávejte cokoliv nového, neřku-li progresivního. Jedná se opravdu "jen" o totální masakr, vyhlazení lidské mysli. Proto je nutné k nahrávce přistupovat obezřetně, nejlépe po dobré okultní mši, případně alespoň po odříkání modlitby pro vyvolání temných a zlých sil. Kapela vás nenechá ani na chvilku vydechnout. Smete vás z povrchu zemského a ocení ji nejvíce fanoušci ryzí, kruté a bolestivé smrti. Pokaždé, když ohledávám mrtvé po podobných seancích, tak se ohlížím za sebe. Ďábel totiž dokáže otisknout svoji sílu do předmětů, do těl bez duše, do vašeho odrazu v zrcadle. Vypadá to, že to umí i do muziky. "Feathers Fall To Flames" je deskou, která je toho jasným důkazem. Jsou splněny všechny náležitosti pro starodávný rituál. Stačí jen přijmout pozvání. Bestiální, blasfemická black death metalová válka!


sumarizace:

Na oltáři bezbožnosti bylo obětováno další tělo. Z temných zákoutí podzemí přišli na tento svět další obrácení věrozvěstové, aby šířili spalující oheň, smrt a death black metal. SAVAGE NECROMANCY. Američtí vyslanci samotného pekla. Temné, zákeřné komando, ničící obrovskou silou všechno živé v okruhu několika kilometrů. Pocta starým dobrým BLASPHEMY, ARCHGOAT, BEHERIT, SARCÓFAGO, REVENGE, IMPIETY, ANGELCORPSE. Neskutečně zabijácký zvuk, riffy plné šílenství a hlas otevírající víka od rakví. Takhle zní pravé, nefalšované peklo. SAVAGE NECROMANCY se pohybují v jasně daných mantinelech stylu, nepřesahují je, ale odvádějí neskutečně poctivé a uvěřitelné řemeslo. Pokud máte rádi death metalovou temnotu devadesátých let, s přihlédnutím ke zvráceným satanským rituálům, tak neváhejte ani chvilku. "Feathers Fall To Flames" vás smete, zničí, vyvrhne a přikove navěky do plesnivých kobek vypáleného kostela. Mysleli jste si, že už jste zažili všechno zlo světa? Tak to jste na omylu. Pusťte si novinku těchto šílených amerických bezvěrců a poznáte pravou nefalšovanou death black metalovou nenávist. Nenašel jsem na albu jediné slabé místo a nahrávka se pro mě stala jednou z obrovských překvapení letošního roku. Vítejte v pekle! Smrt už na vás čeká! Bestiální, blasfemická black death metalová válka!


Asphyx says:

There was sacrificed another body on the altar of impiety. From the dark corners of underground came another reversal missionaries to this world. They are spreading burning fire, death and death black metal. SAVAGE NECROMANCY. The American envoys of the Hell itself. Dark insidious commando which destroys everything alive within a radius of several kilometres with its enormous power. It is a tribute to the good old bands like BLASPHEMY, ARCHGOAT, BEHERIT, SARCÓFAGO, REVENGE, IMPIETY, ANGELCORPSE. The sound is unbelievably killing, the riffs are full of madness and the voice opens lids of coffins. This is how the Hell sounds. SAVAGE NECROMANCY have their style boundaries, however they do honest and believable craft. If you like death metal darkness of the nineties with a small amount of perverted satanic rituals, do not hesitate and listen to this album. "Feathers Fall To Flames" will swept you away, kill you, cast you out and finally chain you to mouldy dungeons of burnt church forever. You thought that you have experienced every evil of the world? Well, you are wrong. Listen to this new album of the mad American infidels and you will learn what the real death black metal hate is. I haven´t found any weak spot on this album and the record has become one of the biggest surprises of this year. Welcome to the Hell! The death is waiting for you! Bestial, blasphemous black death metal war!

TRACKLIST
01. Milenio De La Crucifixión
02. Baptized In The Cum Of The Goat
03. Conquest Of Nazareth
04. Gibbous Moon Of The Horned God
05. Storming The Gates Of Heaven
06. Genocidal Frostfukk Terrorstorm
07. Black Metal Victory
08. Unholy Banner Of The Black Tower
09. Disgorging Christ’s Kingdom
10. 666 Dead Angels

LINE-UP
Diabolical Fuckwitch Of The Black Flame - Odious War Chants & Chthonic Incantations
Conjurer Of Putrid Desecrations - Unholy Axe Beheadings & Demonic Arch-fiend Summonings
Grand Marshall Of Hell - Ceremonial Conjurer Of Semenic Rhythms & Thunderous Primitivity


Share this games :

TWITTER