DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

středa 14. prosince 2022

Home » , » Info - HELLFUCK (Pol), BRUTALLY DECEASED (Cz), SEE YOU IN HELL (Cz) - 27. ledna 2023, Plzeň - Divadlo Pod Lampou, 28. ledna 2023, Brno - Kabinet Múz

Info - HELLFUCK (Pol), BRUTALLY DECEASED (Cz), SEE YOU IN HELL (Cz) - 27. ledna 2023, Plzeň - Divadlo Pod Lampou, 28. ledna 2023, Brno - Kabinet MúzHellfuck (Pol)

Brutally Deceased (Cz)

See You In Hell (Cz)

27. ledna 2023, Plzeň – Divadlo Pod Lampou
28. ledna 2023, Brno – Kabinet Múz


Čerstvá thrash metalová drtička Hellfuck z Polska se představí poprvé v ČR spolu s Brutally Deceased a See You In Hell. V pátek 27. 1. 2023 v Plzni v divadle Pod Lampou a v sobotu 28. 1. 2023 v Brněnském Kabinetu Múz, kde zahrají navíc No God Rhetoric.

Hellfuck přijedou na konci ledna zahrát své premiérové koncerty do Čech, aby podpořili svojí aktuální desku Diabolic Slaughter, která patří k tomu nejlepšímu, co v rámci stylu za poslední roky v Evropě vyšlo. V Polsku byla vždycky silná metalová scéna a tahle smečka, v které aktuálně hrají členové takových kapel, jako jsou Embrional, Azarath, nebo Squash Bowels to jenom potvrzuje. Nekompromisní smršť kvalitních thrashových riffů, u kterých by i Hanneman zaplesal, podpořena skvělou rytmikou, slibuje thrash metalovou jízdu jako řemen. Žádná další verze veselého thrash metalu pro pubertální skejťáky, ale kurva dobře udělanej Slayer z Polska, který chceš slyšet naživo!

Další kapelou, která se na těchto lednových koncertech představí, jsou See You In Hell z Brna. Kapela, která už přes 20 let drtí poctiví crust/hardcore s temnými texty. O kvalitě SYIH v tomhle stylu nemůže být pochyb, se svojí muzikou objeli celý svět a po x letech se vrací do Plzně. Navíc mají čerstvě nahranou desku, kterou v rámci setu představí, a tak nezbývá než se těšit na nihil crust as fuck!

Brutally Deceased již tradičně po roce přivezou do divadla Pod Lampou poctivý smrtí nasáklý death metal nejvyšší kvality se švédským zvukem. Tentokrát s aktualizovaným playlistem, který kromě klasických skladeb obsahuje novinky, které se objeví na další desce.


Recenze/review - HELLFUCK - Diabolic Slaughter (2022):

INTERVIEW:

ROZHOVOR:

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Share this games :

TWITTER