Recenze/review - CENTENARY - Death…The Final Frontier (2021)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pondělí 18. prosince 2017

Home » » Recenze/review - ANARCHOS - Invocation of Moribund Spirits (2017)

Recenze/review - ANARCHOS - Invocation of Moribund Spirits (2017)


ANARCHOS - Invocation of Moribund Spirits
CD, LP 2017, Blood Harvest

Do shnilé lebky pronikl ostrý rezavý hrot. Měli jsme za úkol zničit celou kostnici. Postupně odkrývat jednotlivé vrstvy, lopatou naložit hnilobu a odvézt spálit na povrch. Pod každou vybělenou kostí, pod každými žebry jsme objevovali jen pravý nefalšovaný death metal. Smrtící kovovou klasiku, která tlela dlouhá léta v nekonečných katakombách, aby letos vydala další svědectví.


Tentokrát nese název ANARCHOS, pochází ze starého holandského pohřebiště a je jasnou výpovědí o temných silách. Evropská death metalová škola devadesátkového střihu, s jasným a zřetelným přihlédnutím ke švédskému drcení kostí. Morbidní tradice se musí ctít a když se toho zhostí podobné smečky, tak to nemůže dopadnout špatně.V "Invocation of Moribund Spirits" lze vystopovat jen samou špínu, ozvěny záhrobních seancí a tmy, napěchované do pytle plného kostí. Pro mnohé bude tato deska jen dalším pokračováním nekonečné řady starosvětských kapel, ale my nehodní dávno víme, že pohřbívání dubových rakví do zmrzlé země má vždy něco do sebe. Postavte se k nahrávce jak chcete, já si ji zase znovu užiji. Proti provedení, plesnivému zvuku, démonickému obalu, ani skladbám samotným nemám zhola nic. Nakonec stejně zůstane na světě jenom tma a old school death metal, tak proč to zdržovat? Je dobré být připraven na zemi stínů a poslech této desky mi dává jasně na vědomí, že peklo už dávno čeká! Prašivé album, které exhumuje hroby plné Smrti! Velmi dobře!sumarizace:

Album maniaků ANARCHOS bylo nahráno v samotném pekle! Nálada celé nahrávky je neskutečně tíživá, jednotlivé riffy návykové a hlas přerovnává kosti v márnici. Natolik je mocný. Kapela působí jako vyslanci od Belzebuba. Od úst jim zní obrácené modlitby, v jejich přítomnosti je cítit síra. Jejich old school death metal je absolutně uvěřitelný, zahraný s totálním odhodláním. Staré postupy z devadesátých let minulého století znějí v jejich podání hodně uvěřitelně. Jsou jako nějaká zákeřná droga, která vám způsobí halucinace. Budou v nich ožívat staří duchové, nemrtví a ocitnete se v tom nejhlubším podzemí. Svět v záhrobí je těžký, smutný a zlý. Stejně jako novinka "Invocation of Moribund Spirits". Připravte se! Zlo přichází. Reálný old school death metal s okultní náladou otevřených hrobů! Vynikající záležitost! Doporučuji!Asphyx says:

The album by maniacs ANARCHOS was recorded in the Hell itself! The mood of this record is so heavy. Each riff is very addicting and the voice line up bones in mortuary. That is how powerful it is. This band feels like envoys of the Beelzebub. There are backwards prayers coming out of their mouths. You can smell the brimstone from their presence. Their old school death metal is absolutely believable. They play it with so much determination. Old techniques from the 90ths of the last century sounds so believable with their music. These guys are like some bad drug which makes you hallucinate. There will be old ghost and the undeads coming back to live and you will be in the Hades world itself. This world beyond is hard, sad and cruel. Just like the new album "Invocation of Moribund Spirits". Prepare yourself! Evil is coming! The real old school death metal with an occult mood of open graves! Amazing thing! I have to recommend this! 

ANARCHOS lineup
Frederik Bonke - vocals
Ardy de Jong - guitar
Martin Brakert - guitar
Vincent Drenthen - drums

Share this games :

TWITTER