DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

čtvrtek 20. ledna 2022

Home » , , , , , , , , , , , , , , » Recenze/review - CHAOS PERVERSION - Petrified Against the Emanation (2022)

Recenze/review - CHAOS PERVERSION - Petrified Against the Emanation (2022)


CHAOS PERVERSION - Petrified Against the Emanation
10" vinyl 2022, Sentient Ruin Laboratories

for english please scroll down

Už není moc věcí na tomto světě, které by mě šokovaly. Zažil jsem staré rituály, u kterých vždy tekla krev. Slyšel jsem kapely, nad jejichž brutalitou se tajil dech. Bál jsem se děsivých pasáží, lákala mě tma a šílenství. CHAOS PERVERSION jsou z Chile a hrají jako ďáblové. Black metal, death metal, rouhání, smrt, zlá, ošklivá a krutá smrt. Žádné pózy, zbytečnosti. Jenom nihilismus.

"Petrified Against the Emanation" je druhým EP v řadě a opět se jedná o velmi bestiální, špinavou a hnusnou záležitost. Ono se možná zdá, že když najdete mrtvolu, tak budete zajímaví a budete mít o čem vyprávět. Jenže tady jde trošku o něco jiného. O pravé mokvající, temné zlo. 


Album by mohlo udělat dobře všem fanouškům třeba takových MYSTIFIER, SARCÓFAGO, PSEUDOGOD, GRAVE MIASMA. Je jasné, že tvorba CHAOS PERVERSION se nebude líbit těm, kteří mají raději čistý zvuk, krásné promo fotky a spoustu rádoby děsivě vyhlížejících póz. O tomhle Chilané nehrají ani nezpívají. Tady je to spíše tlaková vlna, tsunami, lavina, která vás smete, spálí, zničí. Společná setkání vás budou bolet, stejně jako trhání nehtů bez narkózy. "Petrified Against the Emanation" je jako návštěva kafilérie, v které (ano, hádáte správně) nelikvidují mrtvá zvířata, ale lidská těla. Zvuk, obal, produkce, vše je podřízené jedinému - spalujícímu žáru, která nás nakonec všechny sežehne. Viděli jste někdy mrtvé zvíře pohozené u cesty? Opuštěné, zmučené, ponížené? Tak přesně takto si budete připadat i při poslechu této nahrávky. Ne, deska opravdu není pro každého. Třeba já na ní musím mít náladu, nejlépe v momentech, když si potřebuji totálně vyčistit mozek. Musím ale uznat, že má album rozhodně něco do sebe. Je negací všeho dobrého, obrazem, namalovaným z krve démonů. Nejlepší stejně bude, když si poslechnete sami a uslyšíte. Ostatně jako vždy. Ďábelský black death metal, krvavé inferno!Asphyx says:

CHAOS PERVERSION plays according to old, bloody manners, using verified recipes for the glorification of Satan. The long unaired dungeons are open, the pentagram drawn, and the fire burns again. I hide my face in my hood and chant an inverted prayer. The beast is waking up, and I'm so glad I can be there. To watch and absorb that gloomy atmosphere. Death!

"Petrified Against the Emanation" is an infernal record in the style of MYSTIFIER, SARCÓFAGO, PSEUDOGOD, GRAVE MIASMA. It is a rusted honor to the pure and real metal, the band goes to the marrow, deeper to the bones. The skulls are crashing under the pressure, and the blood thickens and becomes inedible. I imagine an abandoned burial ground somewhere high in the mountains. The first sacrifice is lying on the altar. Slitting the throat, screaming, the connection of good and evil, guess who wins? CHAOS PERVERSION this year disemboweled a hellish material. It is not surprising in any way, but it's played from heart and real. Throughout your listening, you will not see any light, just darkness, pain, fear, dark energy, and death. The new record is excellent, and it should not escape to anyone who likes to lie down into the coffin each morning. Sometimes we have doubts about the existence of hell, but it is enough to put a new album "Petrified Against the Emanation" into the veins, and you will burn to ashes. Devil's black death metal, bloody inferno!


tracklist:
1. Intro: Abyss
2. Absorption Ascension Under the Vampiric Connection
3. From the Ominous Funerary Miasma “Initiation By Semitrance and Praxis of the Grotesque”
4. Petrified Against the Emanation 
5. Entangled in the Roots of Death
6. Outro: Awakened at the SlaughterhouseShare this games :

TWITTER