SYMBOLIC FEST OPEN AIR 2022

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pondělí 16. srpna 2021

Home » , , , , , , , , , , , , , , » Recenze/review - SARINVOMIT - Awaken Ye Impious Hordes of Shaitan (2021)

Recenze/review - SARINVOMIT - Awaken Ye Impious Hordes of Shaitan (2021)


SARINVOMIT - Awaken Ye Impious Hordes of Shaitan
CD 2021, Blasphemous Art Productions

for english please scroll down

Nejdřív vše vypadalo jako setkání mladých lidí, kteří se ve svých volných chvílích zajímají o satanismus. Přetvářka, touha vidět nahou ženu, taky spousta alkoholu a falešných řečí. Jeden z nich to ale bral smrtelně vážně. Bez slitování jí prořízl hrdlo. Usmíval se a spokojeně se díval na svůj krvavý nůž. Nejhorší bylo, že Satan nakonec opravdu přišel. Pochválil svého sluhu a vedl dál jeho kroky. Zabil je všechny. Bez slitování. Hloupá hra se zase jednou změnila v masakr. 

A hráli k tomu turečtí black death metaloví maniaci SARINVOMIT. Kapela moc dobře ví, o čem je Hádova říše. Absolutně bestiální záležitost pro všechny, kteří rádi a často tráví svůj čas ve společnosti všech rohatých. Mám tedy 666 důvodů pro poslech. Temnota a smrt!


"Awaken Ye Impious Hordes of Shaitan" je odkazem smeček jako MORBOSIDAD, ABHORER, BEHERIT, SARCÓFAGO, IMPIETY, NIFELHEIM, BLASPHEMY. Turci umí své řemeslo na výbornou. Deska je doslova podmanivá, se skvělým zvukem, parádním obalem. Splněno je vše, co od dobrého black death metalu požaduji. Oltář je připraven, stačí jen sehnat vhodnou oběť. Troufám si tvrdit, že podobný styl je stále velmi přitažlivý, záhadný, magický. Připomíná svět po nukleární bombě (tímto tématem se kapela také ve svých textech zaobírá, stejně jako satanismem, blasfemií a kritikou církve). SARINVOMIT jsou ortodoxní v tom, co hrají a vytvářejí. Pro mě osobně je velkou výhodou, že jim jejich hudbu věřím. Na rozdíl od jiných, mnohdy o hodně víc protěžovaných smeček, jsou Turci upřímní a nekompromisní. Hudba připomíná návštěvu morbidní galerie. Na obrazech jsou znázorněna krutá a ošklivá témata, plná rouhání, mučení, smrti a záhrobí. "Awaken Ye Impious Hordes of Shaitan" je deskou, která vyvolává temné síly z onoho světa. Pokud podobný styl vyznáváte a přísaháte na obrácený kříž, tak neváhejte ani chvilku. Zklamání rozhodně nebudete. Jen si dejte pozor, zlo je velmi nakažlivé. Totální ďábelské inferno!


sumarizace:

Vítejte na onom světě. V totálním chaosu a zmatku. Zde předvádějí SARINVOMIT svá nekalá kouzla. Jsou zkažení, jako voda v řece Styx. Ortodoxní a nihilističtí, jako ten nekrutější obřad pro velebení Satana. Nahráno a vypáleno na nosič bylo totální zlo bez jakýchkoliv příkras. Jen krutá temnota.

"Awaken Ye Impious Hordes of Shaitan" je obrácenou modlitbou ve stylu MORBOSIDAD, ABHORER, BEHERIT, SARCÓFAGO, IMPIETY, NIFELHEIM, BLASPHEMY. Během celé desky se jde absolutně na hranu, posluchačovi není darováno nic zadarmo. Nemusí to vyhovovat každému, ale příznivci temných, pomalu hnijících desek, by mohli být spokojeni. Jedná se zkrátka o chorobami nasáklý starý poctivý black death metal. Pokud máte rádi smrt v této podobě, pravděpodobně budete tuhle nahrávku točit ve svých přehrávačích do skonání světa. Vy ostatní se pokřižujete a vezmete nohy na ramena. Osobně musím mít na SARINVOMIT náladu. Když se setmí a městem se začnou ploužit divné stíny. Když se mraky poprvé dotknou země. A když mě povolá záhrobí do zbraně. Pak jsem prokletý. Závěr je jednoduchý. Tohle je pravé peklo se vším, co k tomu patří. Berte a nebo nechte být. Inferno!


Asphyx says:

Welcome to the other world! In the total mess and chaos. Here the SARINVOMIT performs their wicked magic. They are putrid as water in the Styx River. Orthodox and nihilistic like the cruelest ritual for the glorification of Satan. Absolute evil without any embellishment was recorded and released on the album. Only the cruel dark!

"Awaken Ye Impious Hordes of Shaitan" is an inverted prayer with style like MORBOSIDAD, ABHORER, BEHERIT, SARCÓFAGO, IMPIETY, NIFELHEIM, BLASPHEMY. During the listening to the whole record, you are led on the absolute edge; listeners can’t have anything for free. This music is not for everyone, but the fans of dark, slowly putrefying records should be satisfied. It is just by sickness soaked old true black death metal. If you like the death in this form, probably you will listen to this record until the end of the world. Personally, I must have the right mood for the SARINVOMIT listening. When everything becomes dark, and the city is full of the weird shadows. When the clouds touch the ground for the first time. And when the other world calls me to arms. Then I am cursed! The conclusion is easy. This is the real hell with everything, which belongs to it. So take it or let it be. Inferno!


about SARINVOMIT on DEADLY STORM ZINE:Tracklist:
01. Weapons Against The Deity
02. Descending Of Hateful Archdemons
03. Infernal Conquest Of Makkah
04. Impaling The Pilgrims On Stakes
05. Genesis Of Demonized Gabriel
06. Dajjal Burns Bethlehem
07. Belial's Curse Upon Vatican
08. Violated Angels In Ben-Hinnom
09. Crush The Messiah (Black Witchery Cover)

Sarinvomit are:
T.Profanator - Vocals
Godslayer - Guitars
Fiend - Bass
Krrrym - DrumsShare this games :

TWITTER