DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

úterý 21. června 2022

Home » , , , , , , , , , , , , » Recenze/review - SADISTIC DRIVE - Perpetual Torture (2022)

Recenze/review - SADISTIC DRIVE - Perpetual Torture (2022)


SADISTIC DRIVE - Perpetual Torture
CD 2022, Headsplit Records / La Caverna Records

for english please scroll down

Říkali o něm, že je to milý chlap. Na každého se usmíval, byl vtipný a často se stal středem pozornosti. Jen ty oči, ty byly hodně divné. Rád se obklopoval krásnými ženami, ale žádná s ním nevydržela. Měl dvě tváře. Jednu pro společnost a druhou v soukromí. S chutí a často se díval se svoji matkou na násilné filmy, s rozkoší si užíval bolest jiných. Rozmlouvali spolu, v jejich malém domě, daleko za městem. Co na tom, že byla dávno mrtvá? 

Pro pochopení nové desky finských SADISTIC DRIVE je nutné se přenést do doby, kdy vznikaly zásadní hororové filmy a také death metal. Novinka je takovým výletem bez konce. Do starých dobrých časů, kdy se na nějakou tu špínu a hnis nehledělo. Pohodlně se usaďte a přidejte volume. Tohle je ryzí smrtící kov s krvavým výrazem!


"Perpetual Torture" je druhým dlouhohrajícím albem kapely (ještě má na svém kontě jednu demonahrávku, několik singlů a jednu kompilaci). O prvním jsem již psal (odkaz na recenzi dole pod článkem) a musím říct, že se k němu stále rád vracím. Novinka mě ale baví ještě víc. Je surovější, syrovější, drsnější. Jako bych byl na návštěvě na starých opuštěných jatkách, v chladné pitevně a nebo na místě, kde nějaký šílenec věznil svoje oběti. Do skladeb je doslova nasáklá zkažená krev. Pánové přesně pochopili, o čem je krutá, pravá a hnusná smrt. Songy jsou jako ostré hřeby, které vám někdo postupně zatlouká do hlavy. Vždycky budu rád podporovat podobné smečky, protože z jejich hudby cítím opravdovost a odhodlání. Prašivý zvuk, spousta temných zákoutí. Je to jako pohřeb do země za účasti kapel AUTOPSY, CARCASS, MORTICIAN, CARBONIZED, GALVANIZER, CADAVERIC INCUBATOR, GENERAL SURGERY. Někde daleko za městem stojí dům, ze kterého je cítit čisté zlo. SADISTIC DRIVE vás zvou dovnitř. Zvrácený večírek se bude odehrávat hned po půlnoci a podávat se budou jen ty nevybranější kousky smradlavého masa. Hrát bude samozřejmě "Perpetual Torture". A to pořádně nahlas. Na své si přijde každý příznivec obskurních a nechutných hostin. A také shnilého smrtícího kovu! Hororový death metalový přízrak!


Asphyx says:

They said he was a nice guy. He smiled at everyone, was funny and often became the centre of attention. It was just the eyes, they were very strange. He liked to surround himself with beautiful women, but none of them lasted with him. He had two faces. One for society and one in private. He watched violent movies with his mother with gusto and often took pleasure in the pain of others. They talked together, in their small house, far outside the city. Never mind that she was long dead.

In order to understand the new album from Finland's SADISTIC DRIVE, one must be transported back to a time when seminal horror films were being made, as well as death metal. The new album is such a trip without end. To the good old days, when some of the dirt and pus was not a consideration. Sit back and turn up the volume. This is pure death metal with a bloody face!


"Perpetual Torture" is the band's second full-length album (they still have one demo, several singles and one compilation). I have already written about the first one (link to the review below the article) and I must say that I still like to come back to it. But I enjoy the new one even more. It's rawer, rougher, harsher. It's like I'm visiting an old abandoned slaughterhouse, a cold autopsy room, or a place where a madman imprisoned his victims. The songs are literally soaked in corrupted blood. The gentlemen understand exactly what a cruel, true and ugly death is all about. The songs are like sharp nails that are gradually being hammered into your head. I will always be happy to support bands like this because I can feel the genuineness and determination in their music. Dusty sound, lots of dark corners. It's like a burial in the ground with bands like AUTOPSY, CARCASS, MORTICIAN, CARBONIZED, GALVANIZER, CADAVERIC INCUBATOR, GENERAL SURGERY. Somewhere far outside the city stands a house that reeks of pure evil. SADISTIC DRIVE invites you in. The sick party will take place just after midnight and only the choicest cuts of stinking meat will be served. Perpetual Torture will be playing, of course. And it's loud. There's something for everyone who likes obscure and disgusting feasts. And also rotten death metal! The horror of death metal!


about SADISTIC DRIVE on DEADLY STORM ZINE:Tracklist:
01. Murderous Megalomania
02. Hooker Street Strangler
03. Prurient Stabbing Fantasies
04. Black Market Mortician
05. Sacraments Of Sadism
06. Human Vivisection
07. Suicide Self-Portrait
08. Fucked To Shreds
09. Formless Corpses

band:
Eelis - vocals
Jusa - guitar
Matti - guitar
Voltti - bass
Jesse - drumsShare this games :

TWITTER