Info - HEAVING EARTH se po dlouhých šesti letech vrací na pódia! / HEAVING EARTH returns to the stage after six long years!

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pátek 29. července 2022

Home » , , , , , , , , , , , , , , » Recenze/review - SICKNESS - Daemones Sub Terra (2022)

Recenze/review - SICKNESS - Daemones Sub Terra (2022)


SICKNESS - Daemones Sub Terra
CD 2022, Nuclear Abominations Records

for english please scroll down

Měl to být krásný den. Jenže se během několika okamžiků změnil. Všude kolem začalo hořet. Smrt stála rozkročena nad městem a mraky byly nízko. Z tlampačů se ozýval jedovatý jekot démonů. Konec světa? Ne, to jenom na chvilku odkryla svoji tvář druhá strana. Za oponou, kam se ukládají všechny temné myšlenky. Nikdo nebyl v bezpečí, nikdo neměl svoji tvář. Všem začalo odpadávat maso od kostí. 

A nechyběla ani hudba, aby doplnila už tak nihilistické nálady. SICKNESS jsou z Finska a hrají totálně šílený a bestiální black death metal. Záležitost spíše pro otrlé a zmlsané nátury, kterým není žádná špína a extrém cizí. Také cítíte síru? Já ano. 


"Daemones Sub Terra" je jako čerstvě vykopaný hrob. Smrdí rozkládajícím se masem. Tahle deska je postavená na tlaku a energii, na absolutním zlu a špíně. Představte si, že vám někdo zasekne do hlavy sekyru, zabodne do zad nůž. Přejdete s úlevou na druhou stranu v naději, že zažijete ráj. Omyl je pravdou. Tolik hnusu a nenávisti, totální temnoty a šílenství, jsem už hodně dlouho neslyšel. Je to balancování na hraně, pro mnohé až moc hlasité, divoké a démonické. Ale já si desku užívám. Má v sobě totiž nadšení, odhodlání. Je dobře zahrána, má doslova drtivý zvuk. O obalu ani nemluvím, ten je jedním slovem vynikající. Toulám se tmou, dívám se do těch nejshnilejších kobek. Pokud máte někdy pocit, že se o vás pokouší démoni, tak neváhejte ani chvilku, tohle album vám dokonale vyčistí hlavu. SICKNESS jsou jako kati ze starých časů, kteří vás popraví těmi nejhnusnějšími způsoby. Dělají to samozřejmě hudbou. Ďábel tančí se Smrtí. Usmívají se, tady se totiž hraje hlavně pro ně. Jsem rád, že jsem mohl na svých toulkách po hřbitovech tuhle smečku potkat. Jedná se totiž o pravé, nefalšované zlo v jeho nejšpinavější podobě. Bestiální black death metalový útok!


Asphyx says:

"Daemones Sub Terra" is an album where Satan meets hate. The recording sounds absolutely nihilistic, riffs are sharp, even primitive, insidious. SICKNESS knows well how honest the Hell should sound! On the new album there are holy relics disfiguring and there's the war on the whole world declaring. The tombs are opened and angry beast are coming out. This music should be played at midnight on abandoned cemeteries. The evil has once again triumphed and destroyed all living things.

"Daemones Sub Terra" is like a freshly dug grave. It reeks of decomposing flesh. This record is built on pressure and energy, on absolute evil and filth. Imagine someone sticks an axe in your head, a knife in your back. You cross over to the other side in relief, hoping to experience paradise. Wrong is right. I haven't heard so much ugliness and hatred, total darkness and madness in a long time. It's teetering on the edge, too loud, wild and demonic for many. But I enjoy the album. It has passion, determination. It's well played, it has a literally crushing sound. Not to mention the cover art, which is, in a word, excellent. I'm wandering in the dark, looking into the dungeons. If you ever feel like demons are trying to get at you, don't hesitate a moment, this album will clear your head perfectly. SICKNESS are like the executioners of old, who will execute you in the most vile ways. They do it with music, of course. The Devil dances with Death. They're smiling, because this is the place to play for them. I'm glad I got to meet this bunch on my cemetery tour. For this is true, unadulterated evil at its dirtiest. A bestial black death metal attack!


Tracklist:
01. Nucleus Mali
02. Sky Burial
03. Devil's Nest Paradox Hymn
04. Tainted Bloodspill
05. Multiversal Explosions
06. Nebulah Giants
07. Tightening The Mortal Grip
08. Destroyer
09. Master LuciferShare this games :

TWITTER