DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pondělí 20. července 2020

Recenze/review - DEATHSIEGE - Unworthy Adversary (2020)


DEATHSIEGE - Unworthy Adversary
Demo 2020, Dawnbreed Records


for english please scroll down


Poprvé jsem death metalovou Knihu mrtvých otevřel v devadesátých letech a dodnes si v ní rád a často čtu. Vlastně každý den. Jsem fanouškem stylu, sběratelem i podporovatelem. Ohledávám staré mrtvoly a dělám si další zápisky. Izraelští black death metalisté DEATHSIEGE si mě ihned naklonili na svoji stranu. Z jejich nové demonahrávky, která mi přišla na recenzi, totiž smrdí síra na několik kilometrů daleko. Syrová, nihilistická hudba, nahraná snad někde v opuštěných katakombách. 

Skvělý je zvuk, celková undergroundová nálada i obal, který vás ihned uvede do nečisté hry. Stejně jako procházejí mrtvá těla postupnými stádii rozkladu, tak se mi rozpadá i demonahrávka v ruce. Jako bych proséval mezi prsty black a death metal z devadesátých let minulého století. 
Zápis o DEATHSIEGE lze přidat hned vedle kapely jako MORBID ANGEL, ANGELCORPSE, DIABOLIC, DEICIDE, DEGIAL, ASCENDED DEAD, CONCRETE WINDS, IMPRECATION a další smečky, v jejíž hudbě lze vystopovat pravé nefalšované peklo. Muzika je zde zahrána přesně tím způsobem, že budete jen sedět, překvapeni z tlaku a energie. Zahaleni do temnoty vám bude běhat mráz po zádech. Kapela hraje bez kompromisů, jejich songy jsou jasně a přesně zacíleny přímo do srdce. Stará izraelská pohřebiště vydala další svědectví o bolesti, temnotě a nekonečném zlu. Přiznávám bez mučení, že na mě má demonahrávka až uhrančivý účinek. Má krev je při poslechu zkažená a mám pocit, že každou chvíli přejdu na druhou stranu. Do země nemrtvých, kde budeme spolu s kapelou tančit na svých vlastních hrobech. "Unworthy Adversary" se opravdu povedlo a já jsem zvědavý, co DEATHSIEGE předvedou příště. Zatím, po prvním setkání, se cítím být prokletý a zavržený, zničený. Hrob byl exhumován s elegancí starých mistrů a já hledím do budoucna s nadějí. Inferno!
sumarizace:

Na oltáři bezbožnosti bylo obětováno další tělo. Z temných zákoutí podzemí přišli na tento svět další obrácení věrozvěstové, aby šířili spalující oheň, smrt a death metal. DEATHSIEGE. Izraelští vyslanci samotného pekla. Temné, zákeřné komando, ničící obrovskou silou všechno živé v okruhu několika kilometrů. Pocta starým dobrým MORBID ANGEL, ANGELCORPSE, DIABOLIC, DEICIDE, DEGIAL, ASCENDED DEAD, CONCRETE WINDS, IMPRECATION. Neskutečně zabijácký zvuk, riffy plné šílenství a hlas otevírající víka od rakví. Takhle zní pravé, nefalšované peklo. DEATHSIEGE se pohybují v jasně daných mantinelech stylu, nepřesahují je, ale odvádějí neskutečně poctivé a uvěřitelné řemeslo. Pokud máte rádi death metalovou temnotu devadesátých let, s přihlédnutím ke zvráceným satanským rituálům, tak neváhejte ani chvilku. "Unworthy Adversary" vás smete, zničí, vyvrhne a přikove navěky do plesnivých kobek vypáleného kostela. Mysleli jste si, že už jste zažili všechno zlo světa? Tak to jste na omylu. Pusťte si novinku těchto šílených izraelských bezvěrců a poznáte pravou nefalšovanou death metalovou nenávist. Nenašel jsem na albu jediné slabé místo a nahrávka se pro mě stala jednou z obrovských překvapení letošního roku. Vítejte v pekle! Smrt už na vás čeká!


Asphyx says:

There was sacrificed another body on the altar of impiety. From the dark corners of underground came another reversal missionaries to this world. They are spreading burning fire, death and death metal. DEATHSIEGE. The maniacs from Israel envoys of the Hell itself. Dark insidious commando which destroys everything alive within a radius of several kilometres with its enormous power. It is a tribute to the good old bands like MORBID ANGEL, ANGELCORPSE, DIABOLIC, DEICIDE, DEGIAL, ASCENDED DEAD, CONCRETE WINDS, IMPRECATION. The sound is unbelievably killing, the riffs are full of madness and the voice opens lids of coffins. This is how the Hell sounds. DEATHSIEGE have their style boundaries, however they do honest and believable craft. If you like death metal darkness of the nineties with a small amount of perverted satanic rituals, do not hesitate and listen to this album. "Unworthy Adversary"  will swept you away, kill you, cast you out and finally chain you to mouldy dungeons of burnt church forever. You thought that you have experienced every evil of the world? Well, you are wrong. Listen to this new album of the mad Israel infidels and you will learn what the real death metal hate is. I haven´t found any weak spot on this album and the record has become one of the biggest surprises of this year. Welcome to the Hell! The death is waiting for you!


Tracklist:
01. Drowned by Murderous Force
02. Poisonous Worlds
03. Dolor Aeternam
04. Unworthy Adversary
05. Infiltrate Victimize Exemplify
06. Siege of Death
07. Victorious Dead

band:
A.M - Drums, Guitars
J.S - Vocals, Guitars

https://deathsiege.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/deathsiegeband/
https://www.dawnbreed.com/
Share this games :

TWITTER