Info - HEAVING EARTH se po dlouhých šesti letech vrací na pódia! / HEAVING EARTH returns to the stage after six long years!

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pátek 1. října 2021

Home » , , , , , , , , , , , » Pět tisíc příspěvků na našich stránkách! Five thousand posts on our site!

Pět tisíc příspěvků na našich stránkách! Five thousand posts on our site!


Zdravím přátelé. Dnes máme takové malé výročí. Tento příspěvek je přesně pěti tisící v pořadí. Za necelých šest let existence stránek to není vůbec špatné. Sázím na mravenčí práci:)).

Dovolil bych si při té příležitosti trošku statistiky. Průměrná návštěvnost je dle typu článku 5 - 6 tisíc denně. Celková návštěvnost (viz. počítadlo dole na stránkách, které má sice asi týdenní zpoždění, ale stejně) přesáhla 2 530 000 návštěv za poslední skoro tři roky, co je počítadlo stránek nasazeno. Jste prostě skvělí, bez debat! Jen pro zajímavost - čeští a slovenští čtenáři dnes tvoří tak desetinu přístupů.

A to všechno přesto, že nás už asi 50x zablokoval facebook:)). Inu, vadí death metalové obaly a potom je v našem okolí velká spousta různých bonzáků, o jejichž důvodech se dá sice donekonečna diskutovat, ale my jim raději posíláme jedno líbezné fuck off! Stejně s nimi nic jiného nenaděláme a asi pro jistotu brzy z facebooku úplně odejdeme. Nějak nám stejně nic moc nového nepřináší. Nejvíc lidí k nám na stránky chodí z vyhledávačů a twitteru. Facebook začíná být nejen pro nás vcelku mrtvá platforma. My do muziky politiku netaháme! Sázíme spíše na zdravý rozum. Třeba při poslední blokaci nám paradoxně návštěvnost dokonce stoupla:)). 

Do budoucna se můžete těšit na spoustu nových rozhovorů, recenzí, sem tam i nějaký ten report. Jedeme dál, zatím mě psaní pořád moc baví. My o undergroundu donekonečna nemluvíme, my jej opravdu podporujeme! Koneckonců, pět tisíc článků je toho jasným důkazem. 

Chtěl bych vám moc poděkovat, že DEADLY STORM ZINE čtete! Bez vás by to nešlo. Upřímně si vážím vaší přízně a budu se těšit někde pod pódiem nebo na baru:)). Metal s vámi, přátelé!

Five thousand posts on our site! Thank you for your support!

sledujte nás/ follow us:


Share this games :

TWITTER