DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

čtvrtek 11. února 2021

Home » , , , , , , , , , , , , , » Recenze/review - TERRORDOME - Straight Outta Smogtown (2021)

Recenze/review - TERRORDOME - Straight Outta Smogtown (2021)


TERRORDOME - Straight Outta Smogtown
CD 2021, Selfmadegod Records

for english please scroll down

Původně klidný průvod na podporu něčeho vznešeně a dobrého se postupně změnil v zuřící dav. Už ani nevím, co bylo hlavním spouštěcím mechanismem. Možná jeden nenávistný výkřik. Máme to v sobě. Anonymita, za kterou se lze schovat. Pobudí se v nás pradávné pudy a jdeme rabovat. Fakta mluví jasně. Jsme stále jen šelmy a oběti. Úspěšní a ponížení. Adrenalin stoupá, v davu vidíte stále stejné tváře, kterým chybí lov. Tady se můžou porvat, ničit, zde jsou silní.

Podobný, dlouho zadržovaný, ale samozřejmě velmi dobře ovládaný a zacílený vztek, cítím i z nové desky polských TERRORDOME. Poctivý thrash metal a crossover, kterému nechybí zdravá naštvanost. Úplně se vidím, jak pařím dole pod pódiem. Tohle je deska pro všechny pravověrné. 


U podobných nahrávek se nesmí příliš hledět (ostatně jako i u všech ostatních současných) na nepůvodnost materiálu. Každý jsme někomu podobní. Záleží, co za muziku vám koluje v krvi. Třeba u TERRORDOME to jsou RAZOR, NUCLEAR ASSAULT, SLAYER, CRYPTIC SLAUGHTER, ANTHRAX, D.R.I. Nutno ale také rovnou dodat, že Poláci se se svými vzory poprali na výbornou. Přidali kus sebe samého, poctivou nálož emocí (zaměřených samozřejmě tím správným směrem), touhu ničit, vyrvat vám srdce z těla, donutit jej sníst a nadále pařit v obrovském mosh-pitu. Sranda trošku je, že znovu s přehledem nakopali zadek některým svým vzorům. A to se samozřejmostí sobě vlastní a s cigárem v koutku úst. Novinka "Straight Outta Smogtown" je neurvalou odpovědí na současný zkažený svět. Pokud vám už lezou krkem všechny ty umělý současný kapely nebo rádoby retro smečky, plný póz a přetvářky, tak neváhejte ani chvilku. Tahle deska má obrovský chlupatý metalový koule, s ničím se nepáře. Navíc se skvělým zvukem, typickým obalem a spoustou nápadů, které vás roztrhají na kusy. V thrash metalu si opravdu hodně vybírám, ale po téhle desce budu TERRORDOME ještě víc uctívat. Dav touží po krvi, já po pořádném kotli pod pódiem. Nechte si chutnat! Thrash crossover masakr, který vám uškvaří mozek zaživa! Skvěle!


sumarizace:

Vítejte na thrash crossover metalové seanci! Polští válečníci TERRORDOME přišli na náš svět, aby zapálili ohně k uctění pravého nefalšovaného metalu. Tohle je přesně ten typ old schoolové muziky, která mi koluje v krvi. Má to drive, má to neskutečný feeling a sílu. Mám sto chutí vše hodit za hlavu, dát si nohy na stůl a jen poslouchat. Novinka je velmi dobře zahraným návratem do osmdesátých a devadesátých let minulého století. Je plná starých riffů, plesnivé atmosféry a žhoucího kovu. Pokud také ctíte dávné pořádky v hudbě a rádi vzpomínáte, tak je pro vás album jako stvořené. Otevřete si pivo, opravte nášivky na roztrhané džínové bundě a začněte skákat po pokoji! Tohle je hudba pro staré šedivé prašivé metalové psy! Takhle nějak by to mělo vypadat, přátelé! Album, které vás vrátí do vašeho mládí! Kult! Skvělá prašivá práce! Absolut crossover thrashmetal!

pro fanoušky: RAZOR, NUCLEAR ASSAULT, SLAYER, CRYPTIC SLAUGHTER, ANTHRAX, D.R.I. 


Asphyx says:

Welcome to thrash crossover metal session! Polish warriors TERRORDOME came to our world to light fires for honour of the true real metal. This is exactly the type of old school music that is circulating in my blood. It has drive, surreal feeling and strength. I'm fancy throwing everything behind my head, put my feet up and listen only. Novelty is very well played return to the eighties and nineties. It's full of old riffs, moldy atmosphere and the glowing metal. So, if you honour the ancient orders in music and you like remembering, the album is ideal for you. Open some beer, repair patches on your torn denim jacket and start jumping around the room! This is music for the old gray mangy metal dogs! This is how it should look like, friends! The album, which takes you back to your youth! Cult! Great rotten job! Absolut crossover thrash metal!

for fans: RAZOR, NUCLEAR ASSAULT, SLAYER, CRYPTIC SLAUGHTER, ANTHRAX, D.R.I. 


--TRACKLISTING--
1. Terrorizing the Nation as the Best Way to Thwart Shameful Schemes
2. Possessed by Blyat
3. Worried Again
4. Steel on the Road
5. Plastic Death
6. Your Personal Comfort Versus the Global Disaster
7. Desordem e Regresso
8. Into the Void
9. Ego-Boost Downfall
10. Money Kills
11. Demolition
12. I Don't Care
13. Conspiracy
14. The Day They Left Their Graves

--LINEUP--
Uappa Terror - Guitars
Paua Siffredi - Guitars
Virious - Bass
Rob Sixkiller - Drums


--BAND CONTACT--

--LABEL CONTACT--
SELFMADEGOD RECORDS
Share this games :

TWITTER